Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
leniwa_lambadziara

Ludzie jak mi się pracować nine chce

Polecane posty

A wam? Ile macie do emerytury? 😆

Moja sytuacja w skrócie: 32 lata, skończyłam studia (Informatyka), po studiach od razu praca, po 6 latach pracy depresja i przerwa w pracy na 2 lata.
Teraz wróciłam do pracy od roku i mam zwyczajnie dość. Ciągły za..., terminy, ilość pracy taka, że nawet z nadgodzinami można się nie wyrobić.

I po co to wszystko? Aby przeżyć i mieć na rachunki?
Marzę o prostym zajęciu bez presji i codziennej niepewności - typu sprzedawanie truskawek przy sklepie... przynajmniej ktoś byłby zadowolony ze piękne truskawki zaraz zje.

Jak sobie pomyśle, że tak jeszcze przez 20 lat to mi się rzygać chce.

Nie rozumiem zupełnie ludzi, którzy twierdzą ze bez pracy to by się zanudzili....przecież każdy z nas pracuje - bo musi, a nie z wyboru.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikomu się nie chce i chodzimy do pracy tylko i wyłącznie dla pieniędzy. Jak ktoś twierdzi jnaczej i mówi, że gdyby go było stać na wszystko to pracował by dla przyjemności, to po prostu nawet sobie nie wyobraża że można mieć czas na przyjemności 😁

Chociaż mój sąsiad otworzył pub pod domem, zatrudnił ludzi i orzychodzi codziennie do pracy żeby sid napić piwa i pooglądać sport. Tego życzyć wszystkim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×