Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ANDRZEJ

Drogie panie czy to prawda?

Polecane posty

W przyszłą sobotę jedziemy z żoną na wesele jej kuzynki i wczoraj moja Ewunia przymierzała ...enkę. Zielona obcisła mini z odkrytymi plecami do tego szpilki. Zdziwiło mnie jak powiedziała że bielizna odpada gdyż nawet stringi będą się odznaczać. Chciałem spytać czy często tak chodzicie. Przyznam się bardzo podnieca mnie myśl że moja pani będzie miała tylko ...enkę na nagim ciele. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, ANDRZEJ napisał:

W przyszłą sobotę jedziemy z żoną na wesele jej kuzynki i wczoraj moja Ewunia przymierzała ...enkę. Zielona obcisła mini z odkrytymi plecami do tego szpilki. Zdziwiło mnie jak powiedziała że bielizna odpada gdyż nawet stringi będą się odznaczać. Chciałem spytać czy często tak chodzicie. Przyznam się bardzo podnieca mnie myśl że moja pani będzie miała tylko ...enkę na nagim ciele. 

Coś kituje, bezszwowe dobrze dobrane striny są niewidoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, misiakofa napisał:

Coś kituje, bezszwowe dobrze dobrane striny są niewidoczne

Może nie potrafi ich dobrze sobie dobrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Saunowicz napisał:

Może nie potrafi ich dobrze sobie dobrać?

Nic złego w odznaczających się stringach, ja się tym wcale nie przejmuję 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej odznaczające się stringi niż przy jakiejś zabawie pokazać gościom weselnym albo parze młodej za dużo.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, marinero00 napisał:

To babskie myslenie ze podniesie wlasna  atrakcyjnosc 🙂 Nie od dzis wiadomo  ze jak rozbudzi wyobraznie facetow beda lecieli jak pszczoly do miodu 🙂 i jej popularnosc na weselu dramatycznie wzrosnie 

to nie jest babskie myślenie, tylko trolling autora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iksa1141xD

Byłam kiedyś na weselu, na którym panna młoda miała tak mocno wycięte plecy w sukni ślubnej - aż po sam tyłek - że w miejscu gdzie zaczyna się tyłek i powinno być już widać to "wgłębienie", tego wgłębienia nie było 🙂 Opcje były dwie - albo nie miała bielizny (żadnej) pod suknią ślubną, albo był tam jakiś cielisty, zlewający się ze skórą materiał, który to co trzeba było - zasłonił. Napewno udało jej się osiągnąć jedno - była z pewnością gwoździem programu, bo wszyscy goście patrzyli tylko na nią kiedy się poruszała czy tańczyła, bo to że nie było jej tego tyłka widać przy tym wycięciu było tak czymś nienaturalnym, że nie dało się od tego oderwać oczu i wszyscy zastanawiali się jak to jest możliwe (mężczyźni głównie pewnie rozkminiali jej anatomię). 

Edytowano przez iksa1141xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My już po weselu żona miała jednak stringi i powiedziała że chciała tylko sprawdzić jak zareaguje. Dziękuje wszystkim za rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×