Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Burbarinka

On skorpion, ona kozierożec..

Polecane posty

Gość Burbarinka

Wiem, że pewnie mnie zlinczujecie za ten temacik, ale napiszcie, co sądzicie o tej konfiguracji? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAJ SE SPOKÓJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj:) Oto co mam na ten temat: \"Początkowo Wasze porozumienie moze nastęczać wiele trudnosci, gdyż oboje jesteście uparci i pewni siebie. Jedno i drugie bedzie chciało dominować i zrobi wszystko, by nie poddać się partnerowi. Jednakże Twoj Skorpion będzie wyjątkowo cenił Cię i szanował za Twe poważne i pełne lojalnosci podejscie do życia i uczuć. W pełni świadomy Twoich walorów zaufa Ci jak nikomu innemu i stanowić to będzie Wasz skarb. Twą powierzchowną oziębłosć weźmie początkowo za obojętnosć, co dodatkwoo zmobilizuje go do obalenia tej bariery rezerwy - naturalnej części Twej osobowosci. Będzie się starał zrobić wszystko, aby Cie rozbroić, a potem Tobą zawładnąć. Ty z kolei zaskakiwać go będziesz swym czarnym, krytycznym humorem do tego stopnia, iż uzna Cie za godną swej uwagi a nawet - co ważniejsze, za godną jego - Skorpiona. Jednak wkrótce moze sie okazać, że ten - niedawno jeszcze podziwiany - krytyczny umysł przyczynia się do ujawnienia jego kompleksów, a to będzie go coraz bardziej drażniło. Uważaj wiec na to co mówisz, bo on, mimo swej cynicznej w pewnych chwilach postawy, w gruncie rzeczy jest człowiekiem wrażliwym. Twe uwagi moga go bardzo zaboleć i mógłby nawet nabrać ochoty na zemstę. A zemsta Skorpiona należy do najokrutniejszych! Skorpion nie jest takim draniem, za jakiego go uważają. Nie bój sie wiec i okaż mu swą wrażliwosć, tak głęboko skrywaną pod maską chłodu. Okaż mu ją otwarcie, bez żadnych zachamowań i niepotrzebnego wstydu. Tylko wówczas bedziesz w stanie przekonać go do siebie i sprowokować, by zrobił pierwszy krok. W przeciwnym wypadku Twa zimna postawa zniechęci go i rozczaruje, a Ty raz na zawsze stracisz szanse na gleboki zwiazek uczuciowy i emocjonalny. Czyz mozna zblizyc sie do kogos, kto tak jak Ty - oniesmiela? Pokaz mu, jaka jestes czula i kobieca, bo przeciez Twa sila wewnetrzna nie wyklucza delikatnosci i subtelosci. Pozwol mu pozniej, po przelamaniu pierwszych lodow, na odkrywanie Twego bogatego wnetrza, na pokazanie Twych pogladow - tego wszystkiego, co tak bardzo chcesz zachowac wylacznie dla siebie... Zdziwisz sie, gdy Skorpion doceni glebie Twoich przezyc i emocji. Efektem jego uznania stanie sie silne uczucie milosci i przywiazania. Tak wiec jesli chcesz zaznac milosci Skorpiona, otworz przed nim swoje serce jeszcze zanim on otworzy przed Tobą swoje!\":) Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burbarinka
Dziękuję Ci bardzo xszamankox. Na tym właśnie mi zależało. Pozdrawiam Cie gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa ile?
u nas to ja skorpion,on koziorożec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie dokladnie tak jest, maz skorpion, ja koziorozec. Kochamy sie bardzo i dogadujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burbarinka
Gosciu powyzej: Dziekuje za twoj wklad, Czekalam na ta odpowiedz 9 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koziorożec 14
Ja też mam męża skorpiona i jest całkiem ok, już 12 lat po ślubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burbarinka
Ufff to spokojnie moge sie hajtnac. Bo 9 lat zylam w niepewnosci czekajac na odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koziorożec 14
Jesteście razem 9 lat? my też mieliśmy taki długi związek przed ślubem i tak jak pisałam jest całkiem ok, ale wiesz gwarancji nikt Ci nie da, niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna raczej miała na myśli, że 9 lat temu napisała na forum wiadomość. Notabene, jesteście jeszcze razem? Jak się potoczyły Twoje lody? Ja mam męża skorpiona a sama też skorpion jestem i nie narzekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×