Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
loloborso156

Zemdlałem po rozmowie rekrutacyjnej

Polecane posty

Cześć, pracuje w branży IT. Od jakiegoś czasu przebranżowuje się z projektanta grafiki / interfejsów na programiste. Miałem w ostatnim czasie kilka rozmów, niestety większość zakończyła się nie powodzeniem. Jedna firma chciała mnie wziąć ale ja odmówiłem bo się zirytowałem pewnym tekstem prowadzącego. Druga firma też miała dla mnie propozycje ale temat ciągnął się z nią już tak długo że też zrezygnowałem (ponad miesiąc....). Ostatnio złożyłem CV na bardziej doświadczonego programiste. Podczas rozmowy odpowiedziałem na wszystkie pytania poprawnie. Niestety kosztowało mnie to tak dużo stresu że po rozmowie wstałem i się prawie przewróciłem, nie wiedziałem co się ze mną dzieje.... w ostatnim momencie wybiegłem ze swojego biura gdyż już mdlałem.... oczywiście pogotowie, osoby z innego biura cudzili mnie itp. Ogólnie całkiem lubiałem te tematy, byłem bardzo zmobilizowany i zmotywowany... Bardzo dużo się uczyłem. Natomiast po tym zdarzeniu czuje się źle... chciałem z tym skończyć.... firma chce ze mną kontynuować rozmowy, muszę im odpisać czy wchodzę w kolejne rozmowy z nią czy nie.... Oprócz tego jestem z żoną w separacji, a nawet blisko rozwodu, gdyż nie widze dla nas już szansy. Sprawa o separacje toczy się w sądzie.... Mam ochote walnąć tym wszystkim i pójść na budowę... Co ja mam zrobić? Raczej skłaniam się ku temu żeby po prostu zrezygnować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może że stresu niedojadles, albo coś ze zdrowiem jakaś anemia czy coś. Jeśli firma chce z Tobą rozmawiać to znaczy że możesz im pasować. To może zgódź się na rozmowy. Przebadaj się żeby wiedzieć czy omdlenie na pewno ze stresu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×