Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gora70

Rozstanie

Polecane posty

Hej,

Niedawno rozstałam się z moim chłopakiem. Był to okres dwóch lat. Nie ukrywam ze bardzo mi z tym ciężko bo myślałam ze naprawdę spotkałam kogoś w porządku. Przez 2 lata dużo się działo. Nie wiem co tu mogłam zawinić ale myślałam ze jestem w strosunku dla niego okey. Przeszłam z nim tez bardzo trudne chwile. Była w szpitalu psychiatrycznym ale on gdy się o tym dowiedział chciał zerwać…jego mama jednak zatrzymała go u wytłumaczyła ze złe robi. On często mówił ze ja sobie to wymyślam itp. Stwierdzili ze mam ataki paniki nie radziłam sobie z tym, dopóki nie poznałam specjalisty. Teraz już jest okey. Można powiedzieć ze tez próbował mi jakoś pomoc ale nie wiem dlaczego tez nie rozmawiał ze mną codziennie zadając jakieś pytania typu: jak się dziś czuje, czy leki pomaga , jak było u psychiatry…odchodząc od tego pożyczyłam my raz większa sumę pieniędzy.musiałam się bardzo prosić o to żeby mi oddał. Od stwierdził ze będzie mi oddawał ale muszę najpierw tłumaczyć na co mi one są i co będę kupować. Pewnego dnia zdradził mnie z 2 dziewczynami w klubie. Zerwalam z nim. Jednak po jakimś czasie się rozeszliśmy. Zeszliśmy się znowu po kilku dniach i starałam się to jakoś naprawić. Przez tydzień bardzo było mi ciężko jednak on stwierdził skoro mam być taka smutna to to bez sensu. Zerwalam z nim bo już nie wytrzymalam. Po tym czasie minelO już 2 miesiące a on cały czas na złość mi wysyła zdjęcia z inna jak się całuje i trzyma ja za rękę…W czasie naszego związku również miał tindera jednak on mówił ze tylko tak o sobie założył. Jak myślicie dlaczego on mi robi teraz tak na złość skoro już tak mnie skrzywdził ??

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest toksykiem a Ty łatwą ofiarą. Kobieta, która jest pewna siebie i zna swoją wartość takiego faceta szybko by wyrzuciła że swojego życia. Masz swoje problemy, ale Twój ex ma że sobą jeszcze większe. Utnij szybko kontakty, zablokuj go i nie daj sobie w głowie mieszać. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×