Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
florentynka

zamówienia przez internet - sieciówki - brudne szmaty

Polecane posty

Ostatnio mam dziwny problem z sieciówkami. Zara - kurtka przyszła umazana białą farbą. Mohito - biała bluzka wymięta jak ... w pudrze. Specjalnie zamawiałam przez internet, żeby to było nowe, nie mierzone a widzę przychodzą jakieś odrzuty. Czy wy też to macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale ja kupuje w nizszych cenach, niektore sa ze zwrotow choc opisane jako nowe i jak przyjda, to sie wlasnie czegos takiego spodziewam. Ostatnio z Bon Prix plaszcz w klakach. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałam z sieciówkami i się zraziłam 😕 Obrzydzają mnie ciuchy umazane w pudrze, a z resztą nie ma gwarancji, że po praniu to zejdzie. Wolę zamawiać z mniejszych sklepów np. loola tam zawsze dostaje się nówkę sztukę bez śladów mierzenia, cudzych włosów czy plam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2022 o 16:01, florentynka napisał:

Ostatnio mam dziwny problem z sieciówkami. Zara - kurtka przyszła umazana białą farbą. Mohito - biała bluzka wymięta jak ... w pudrze. Specjalnie zamawiałam przez internet, żeby to było nowe, nie mierzone a widzę przychodzą jakieś odrzuty. Czy wy też to macie?

Nie wiem w jakim sklepie ale mojej mamie przyszła kiedyś brudna ...enka. Wygląda jakby ja ktoś podeptał, jakby ktoś ją zwrócił a w sklepie tego nie sprawdzili w jakim jest stanie. Zwróciła. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Zarze to spora część ciuchów jest ze zwrotów, (zwłaszcza jak są wyprzedaże), pewnie przez tą ich zarąbistą niewymiarową rozmiarówkę🙄 Mnie kiedyś przyszła kremowa bluzka uwalona podkładem, (o ironio, sama go w ogóle nie używam 😉 ), a w Mohito wisiała sobie nawet pewna taka uwalona do granic bluzeczka wesoło na wieszaku. Zdecydowanie wolę kupować na żywo niż bawić się w zwroty😉 Na szczęście coraz więcej jest u nas sklepów z ciuchami. Ostatnio robię zakupy w innych niż te wyżej i nie mam żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×