Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Tomek12321

Chce związku czy nie

Polecane posty

Witam, poznałem pewną kobietę, piszemy spotykamy się ponad rok czasu, wycieczki, trzymanie za rękę, całowanie, zdążyłem między czasie poznać jej rodziców. Polubili mnie i za każdym razem jak gadamy czy sie spotykamy to mnie pozdrawiają. Wszystko było ładnie póki nie poszedłem krok dalej i powiedziałem jej ze pojawiło się u mnie jakieś uczucie wobec niej. 
Ona odpowiedziała ze nie jest w stanie kogoś pokochać póki nie pokocha siebie i woli mieć narazie znajomych niż ma się z kimś wiązać na siłe i czasami nie wie czego tak naprawdę chce od życia, po tym co powiedziała zacząłem podchodzić do niej z dystansem, zaczęła pisać niemal codziennie jak tylko wstanie, dostaje od niej wiadomości typu: „fajnie ze jesteś”  „trochę tęsknie” czy  „ brakuje mi twojej pozytywnej energii i czuje ze gasne” No i proponuje spotkania i pisze ze brakuje jej mnie. 
Dziwne uczucie bo niby cos chce ale nie chce się związać. Jak traktować ta relacje? W jaki sposób postawić sprawę jasno i jak postąpić wobec niej ? Co jej powiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ona się boi związku i musi przejść terapię. Narazie traktuj ta znajomość jak przyjaźń. Może trzeba czasu aż Ci zaufa. Ale to tylko moja myśl nigdy nie byłam w związku i nie miałam takiej sytuacji. Ani nie wiem co czuje ta dziewczyna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bezrobotna napisał:

Może ona się boi związku i musi przejść terapię. Narazie traktuj ta znajomość jak przyjaźń. Może trzeba czasu aż Ci zaufa. Ale to tylko moja myśl nigdy nie byłam w związku i nie miałam takiej sytuacji. Ani nie wiem co czuje ta dziewczyna. 

Ale mamy do siebie zaufanie na tyle dobre ze mówi mi o wszystkich rzeczach, nawet problemach rodzinnych itd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz, ze masz juz wystarczajaca ilosc znajomych i zyczysz jej powodzenia w pokochaniu siebie. Znajomoscia czy przyjaznia z nia nie jestes zainteresowany. I zycz jej dlugiego i szczesliwego zycia. I koniec kontaktow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×