Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
AlllaBrul990

Dlaczego Ukrainki są uważane za najpiękniejsze?

Polecane posty

Cały czas mnie to zastanawia, skąd się to wzięło? Przecież wychodząc na ulicę teraz spotykam masę Ukrainek...I większość jest brzydka i zaniedbana, reszta z nich są mocno średnie i nie ma w nich nic ciekawego, cudownego czy pięknego, nie ma jakiegoś wow. A każdy się nimi zachwyca i ich "urodą" w tej urodzie nie na nic nadzwyczajnego, spotkałam w życiu może z dwie Ukrainki, które były ładne, ale nie jakoś przesadnie...Tak samo jakby patrzeć na te wszystkie Ukrainki z Tik Toka czy Instagrama , znam o wiele więcej piękniejszych Polek. Jak już to Rosjanki rozwalają swoją urodą! O nich można powiedzieć że są przepiękne i zjawiskowe ich uroda jest cudowna mają buźki niczym aniołki piękne wielkie niebieskie świecące oczy słodkie policzki gęste naturalne blond włosy przepiękną oliwkową cerę białe proste ząbki śliczny uroczy uśmiech, mój dziadek pochodził z Rosji i pamiętam jak byłam mała opowiadał, że przejść się po mieście w Rosji to nie spotkasz brzydkiej kobiety i to nie ważne w jakim wieku, idziesz ulicą i widzisz same piękne urocze buźki, każda z gęstymi włosami wielkimi oczami pięknymi ustami ładnie modnie ubrane,pomalowane z klasa, droga biżuteria... 

Według wielu Polaków teraz To Ukrainki są najpiękniejsze na świecie one same też tak uważają i skąd się to wzięło? Przecież to Rosjanki zawszę były uważane za te najpiękniejsze, tak samo można powiedzieć o Skandynawskich dziewczynach przecież są o wiele ładniejsze od Ukrainek i ich uroda jest ciekawsza i bardziej urocza. 

Idąc po ulicy w Poznaniu widzisz więcej ładniejszych Polek niż Ukrainek tak szczerze. 

 

Same Białorusinki też są ładniejsze. Włoszki, Hiszpanki... 

Nie wiem skąd się wzięło faworyzowanie ich przeciętnej urody, może to przez wojnę.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawicka oda do Ukrainek

Ojciec w grobie, mąż na froncie
a Ty wskakuj na me prą/cie.

Choć ojczyzna w ogniu stoi,
płomień lędźwi mych ukoi,
Twoje młode jędrne ciało,
będziesz wciąż krzyczała mało.

Gdy w twym kraju giną dzieci,
choć je gwa/łcą tam sowieci.
Ty ochoczo wypnij du/pę,
i ugotuj dla mnie zupę.

 

Właśnie dlatego 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×