Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
SisterGoldenHair

Straciłam polowe włosów po pigułkach. Czy odrosną?

Polecane posty

A takie miałam ładne włosy. Patrzę na zdjęcia sprzed 2 lat. A pigułki zaczęłam brać właśnie 2 lata temu. Nie wypadały tak odrazu. Stopniowo. Kiedyś już tez miałam ten problem. Miałam włosy do ramion rzadkie ale odrosły. Ludzie mówili ze mam gęste. Wypadanie 2 razy w zyciu po pigułkach i po antydepresantach. Teraz to samo. W czasie brania piguł musiałam wrócić do antydepresantów. Strasznie żałuje ze się tak trulam dla wygody.

odrosna włosy? Miała tak któraś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Lapis_Lazuli napisał:

Odstawisz to być może odrosną,  albo i nie, kto to wie? 😉

Miej nadzieję. 

Już odstawiłam. 2 miesiące nie biorę. Wróciła mi miesiączka bo na pigułkach 5 miesięcy praktycznie nie miałam. Miałam nadmiar prolaktyny a teraz nie wiem. Ale okres wrócił od razu pierwszy miesiąc po odstawieniu.

biotyne łykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2022 o 18:35, SisterGoldenHair napisał:

A takie miałam ładne włosy. Patrzę na zdjęcia sprzed 2 lat. A pigułki zaczęłam brać właśnie 2 lata temu. Nie wypadały tak odrazu. Stopniowo. Kiedyś już tez miałam ten problem. Miałam włosy do ramion rzadkie ale odrosły. Ludzie mówili ze mam gęste. Wypadanie 2 razy w zyciu po pigułkach i po antydepresantach. Teraz to samo. W czasie brania piguł musiałam wrócić do antydepresantów. Strasznie żałuje ze się tak trulam dla wygody.

odrosna włosy? Miała tak któraś?

Wlosy zawsze odrosna. Zmien rodzaj antykoncepcji ten ci szkodzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Julia32 napisał:

Wlosy zawsze odrosna. Zmien rodzaj antykoncepcji ten ci szkodzi 

Jak uszkodziła cebulki to nie odrosną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Julia32 napisał:

Wlosy zawsze odrosna. Zmien rodzaj antykoncepcji ten ci szkodzi 

Już zmieniłam. 2 miesiące dopiero. Co prawda kiedyś włosy mi po czyms takim odrosły. Miałam 2 na krzyż brałam pigułki i psychotropy. Potem miałam znów gęste. Odrastały jakby były popalone albo równo obcięte. Takie babyhair. Ale teraz tego nie widzę. Niby 2 miesiące dopeiro bez tego dziadostwa.

Na skutkach ubocznych pigułek Drosfemine forte i Drosfemine mini pisze o wypadaniu włosów: na psychotropie tez wellbutrin pisało wypadanie wlosow. Na kolejnym psychotropie który brałam Pisało laktacja i zanik miesiączki i ja to miałam. dostałam po odstawieniu 2 swoich miesiączek. Włosy na nogach mi wzmocniło zdecydowanie 😄 muszę częściej golić niż na pigułach.

czy po psychotropach tez odrosną? Nie biorę nic jestem czysta

Edytowano przez SisterGoldenHair

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×