Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
NoShame

Aplikacje z audiobookami

Polecane posty

Jak w tytule. Ktoś z was ma, korzysta? Może poleca? Myślę nad bookbeat. Ale bardzo zniechęca mnie podpinanie karty. Nie lubię gdy aplikacje same pobierają pieniądze, bez każdorazowej zgody... To nieco przerażające..
Znacie może aplikacje do audiobooków bez podpinania karty? 

Edytowano przez NoShame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, NoShame napisał:

Jak w tytule. Ktoś z was ma, korzysta? Może poleca? Myślę nad bookbeat. Ale bardzo zniechęca mnie podpinanie karty. Nie lubię gdy aplikacje same pobierają pieniądze, bez każdorazowej zgody... To nieco przerażające..
Znacie może aplikacje do audiobooków bez podpinania karty? 

Bookbeat ma dużo negatywnych opinii osób które zrezygnowały z abonamentu a hajs im i tak pobrało.

Ja mam empikgo- możesz spokojnie wypróbować sobie przez tydzień za darmo i dezaktywować abonament prze upływem tygodnia. Zobaczysz czy ci pasuje.

Popatrz czy w lokalnej bibliotece możesz dostać miesięczny kod dostępu do do empik go lub legimi- całkiem sporo bibliotek w to weszło. Mi się chodzić nie chce co miesiąc więc wolę zapłacić.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Sylwia1991 napisał:

Bookbeat ma dużo negatywnych opinii osób które zrezygnowały z abonamentu a hajs im i tak pobrało.

Ja mam empikgo- możesz spokojnie wypróbować sobie przez tydzień za darmo i dezaktywować abonament prze upływem tygodnia. Zobaczysz czy ci pasuje.

Popatrz czy w lokalnej bibliotece możesz dostać miesięczny kod dostępu do do empik go lub legimi- całkiem sporo bibliotek w to weszło. Mi się chodzić nie chce co miesiąc więc wolę zapłacić.

Matko! Nie słyszałam o tym 😮 Dziękuje, że o tym napisałaś. 

Moja biblioteka ma dostęp do legimi i kody przesyła mailowo, ale niestety działają tylko ebooki. A mi zależy bardziej na audiobookach.

W takim razie dam szansę empikgo.

Dziękuję za odpowiedź ♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aplikacji wymienionej przez Ciebie nie znam.

Korzystałam z Empiku, ale średnio działała. Teraz korzystam z Storytel i jestem zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z empikgo. Mam empik premium. Oferta jest okrojona w stosunku do pełnej oferty empikgo, ale płatności dokonujesz blikiem, ja chciałam wypróbować jak będę się czuła z audiobookami, bo jednak głównie czytam. Niedawno przedłużyłam premium na kolejny rok, pomimo uszczuplonej oferty mam w czym wybierać i jestem zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×