Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Zagubiona.a

Zmiana kierunku studiów

Polecane posty

Hej, zaczęłam w tym roku studia na UŚ, minęły 3 tygodnie, a ja zdałam sobie sprawę, że kierunek jednak nie jest dla mnie. Są to studia 1 stopnia. Zastanawiam się czy byłaby możliwość zmiany kierunku po tych 3 tygodniach nauki. Nie chcę czekać do końca semestru i męczyć się, ale z drugiej strony nie zamierzam też całkiem rezygnować ze studiów...Dodam że chciałabym przenieść się na kierunek znajdujący się na innym wydziale tej samej uczelni i dostałam się na niego podczas rekrutacji, po prostu wybrałam jednak inny kierunek. Czy ktoś jest w temacie i może powiedzieć mi jakie mam szanse? W poniedziałek będę się kontaktować z dziekanatem, ale do tego czasu chciałabym wiedzieć cokolwiek. Pozdrawiam i zapraszam do kulturalnej wymiany zdań ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmieniaj, nie powinno być problemu, tylko donieś wszystkie dokumenty. 
Ja miałam podobną sytuację, że poszłam na uczelnie i na kierunek, które polecały mi moje koleżanki, ale on w ogóle mi nie odpowiadał. Po miesiącu przeniosłam się na WSKZ, bo tam mieli kierunek, na który chciałam się dostać, a zajęcia są w formie online, więc łatwiej mi je spiąć z pracą, bo uczę się we własnym zakresie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×