Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Linkana6445

Moje córka nie chce jeść

Polecane posty

Còrka ma 14 lat . Na śniadanie prawie zawsze je tylko 1 kromkę bez masła z np.szynką .W szkole pomimo tego że czasami ma 8 lekcji nie bierze jedzenia ani go nie kupuje. Kiedy jej się pytałam czy może coś je w szkole bo nie zabiera jedzenia z domu to odpowiedziała że ona wtedy nie jest głodna.Gdy przychodzi ze szkoły czasami zje obiad ale nie zawsze. Kolacje przestała jeść całkowicie. Gdy się jej pytałam dlaczego nie chce jeść odpowiedziała że jej tyle jedzenia co je wystarczy ale wątpie bo kiedyś jadła dużo więcej. Córka niej jest gruba
Ma normalną mase ciała . Do jakiego lekarza powinnam z nią iść jeśli chciałabym sprawdzić czy faktycznie nie ma apetytu czy może zaczęła się odchudzać w taki sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Linkana6445 napisał:

Còrka ma 14 lat . Na śniadanie prawie zawsze je tylko 1 kromkę bez masła z np.szynką .W szkole pomimo tego że czasami ma 8 lekcji nie bierze jedzenia ani go nie kupuje. Kiedy jej się pytałam czy może coś je w szkole bo nie zabiera jedzenia z domu to odpowiedziała że ona wtedy nie jest głodna.Gdy przychodzi ze szkoły czasami zje obiad ale nie zawsze. Kolacje przestała jeść całkowicie. Gdy się jej pytałam dlaczego nie chce jeść odpowiedziała że jej tyle jedzenia co je wystarczy ale wątpie bo kiedyś jadła dużo więcej. Córka niej jest gruba
Ma normalną mase ciała . Do jakiego lekarza powinnam z nią iść jeśli chciałabym sprawdzić czy faktycznie nie ma apetytu czy może zaczęła się odchudzać w taki sposób?

Możesz ją zabrać do psychologa, psychodietetyka, dietetyka, internisty.

Tylko nie wiem czy którykolwiek z nich coś zrobi jak córka po prostu powie, że je wystarczająco i nie jest głodna.

Może jakieś wspólne posiłki by Wam pomogły? A może porozmawiaj z córką o zdrowym odżywianiu i o tym, jak schudnąć zdrowo, jeżeli faktycznie ona tego chce? Że żeby schudnąć trzeba jeść? Jedzcie więcej warzyw? Niech się nauczy gotować pełnowartościowe posiłki? Szukajcie razem dobrych i zdrowych rzeczy?

Edytowano przez Foko Loko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×