Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Ja się zaszczepiłam w zeszłym roku. To było w drugim trymestrze ciąży. Przez kilka godzin bolała mnie ręka to wszystko. Zanim podjęłam decyzję rozmawiałam z 3 ginekologami i moim lekarzem rodzinnym. Przeważyło u mnie to, że moja doktor prowadząca ciążę straciła pacjentkę w 4 miesiącu ciąży przez covid. Nie mogli zrobić cesarki bo dziecko i tak by nie przeżyło. To mną wtedy wstrząsnęło pamiętam. 

Teraz w obecnej sytuacji kiedy jest tych zachorowań dużo dużo mniej nie wiem czy bym to zrobiła. Dodam że mój synek ma 13 miesięcy rozwija się bardzo dobrze, szybciej nauczył się chodzić niż jego starsze rodzeństwo ale za to strasznie łobuzuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się szczepilam. To był drugi trymestr a w ostatnim miesiącu ciąży i tak przeszłam covid. Dziecko ma teraz 8 miesięcy i wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Annn2020 napisał:

Ja się szczepilam. To był drugi trymestr a w ostatnim miesiącu ciąży i tak przeszłam covid. Dziecko ma teraz 8 miesięcy i wszystko ok.

Szczepienie nie chroni przed zachorowaniem tylko przed ciężkim przebiegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak samo jak szczepisz dziecko przeciw ospie, to nie znaczy, że nie zachoruje tylko przejdzie łagodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, malwina334 napisał:

Szczepienie nie chroni przed zachorowaniem tylko przed ciężkim przebiegiem.

Wiem. Chciałam tylko poinformowac że mimo szczepienia i choroby dziecko urodziło się zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Straciłam bardzo bliską osobę przez covid i bardzo się to na mnie odbiło. Nie chciałam ryzykować zdrowiem swoim i dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×