Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ola151

Paulina Kuczyńska- co o niej sądzicie

Polecane posty

Hej, dlaczego już drugi wątek o Kuczynskiej został usunięty gdy miał około 100tysiecy wyświetleń? @admin

Nie wiem czy udało mi się oznaczyć admina 😂 na jakiej zasadzie usuwane są wątki? 

Edytowano przez peppermint

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, peppermint napisał:

Hej, dlaczego już drugi wątek o Kuczynskiej został usunięty gdy miał około 100tysiecy wyświetleń? @admin

Nie wiem czy udało mi się oznaczyć admina 😂 na jakiej zasadzie usuwane są wątki? 

Dokładnie. dziwne to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U Pauliny to jak u Putina - cenzura. Tylko pochlebne rzeczy można pisać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O matko, po raz kolejny taka encyklopedia wiedzy usunieta😵👀

Masakra....

No coz, trzeba zaczac od nowa - jak wasze przygotowania dzieczyny do strojenia domu? 😅 Kupilyscie juz wszystko? 🤣 P. ma juz caly arsenal haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ola151 napisał:

U Pauliny to jak u Putina - cenzura. Tylko pochlebne rzeczy można pisać. 

A ja właśnie myśle, ze rzeczywiście Paulina zgłasza te wątki do usunięcia. W końcu te wątki maja więcej wyświetleń niż ona obserwatorów na insta! 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, peppermint napisał:

A ja właśnie myśle, ze rzeczywiście Paulina zgłasza te wątki do usunięcia. W końcu te wątki maja więcej wyświetleń niż ona obserwatorów na insta! 

Też tak myślę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, peppermint napisał:

A ja właśnie myśle, ze rzeczywiście Paulina zgłasza te wątki do usunięcia. W końcu te wątki maja więcej wyświetleń niż ona obserwatorów na insta! 

No dodatkowo prawda boli 😅 no ale coz, ja jestem ciekawa czego ona sie tam uczy teraz zawziecie, myslicie ze jakis business ala stylistka otworzy albo analiza kolorystyczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po krótce, bo wcześniejsze wątki zostaly usunięte. Influ, która kilkanaście video wcześniej zajmowała się treningami, motywowaniem do odchudzania, teraz je hamburgery, frytki, ciasteczka, no i codziennie owsianeczka🙂 Na minimum krytyki pod swoimi filmami reaguje i pisze agresywnie, oczywiście potem usuwa komentarze. Zostawia tylko te super, i love you, serca, jesteś boska ( które możliwie sama sobie pisze). Przeprowadzila się do Anglii i pokazuje nierealne życie, tzn wszystko co pokazuje nie należy do niej. Nastolatki, do których kieruje raczej swoją twórczość mogą myśleć, że jak pojedziesz za granicę, to ci wszystko z nieba spada, nic przy tym nie robiąc. W ostatnim filmie, pokazała, że niby pracuje z domu, siedzi i omawia jakieś tam projekty. Tylko ona zaczęła to pokazywać, bo czytała pewnie wątek, że ludzie piszą o tym jej nic nie robieniu.  Teraz pokazuje jaka to zapracowana business woman.🤣 Padłam🤣😂🤣

 

 

Edytowano przez ola151

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może porzuciła branże fit, zdrowe odżywianie. Skoro co film, że gdzieś tam jest w restauracjach, to pyszny burgerek, frytki. YouTube podrzucił mi ten jej kanał jakiś czas temu, bo szukałam filmów o odchudzaniu. Tak zaczęłam ją oglądać....    P. inspiruje się na Youtube do bycia Waszą motywatorką, trenerem personalnym do zdrowej formy, odchudzania. Teraz to ja nie wiem kim ona jest? Pokazywaniem jaka jest piękna, boska, bo jakiś angol ja chciał. To co pokazuje, nie należy do niej. To jest taki typowy kanał o tym, jak inlu pokazują drogie torebki, podróże, piękne rzeczy a nie pokazując drogi do tego jak do tego doszły.  Głośno się już mówi o tym temacie od jakiegoś czasu..... inlu co pokazuja torebki nie wiadomo skąd, a potem było, że do Dubaju jeździły.... To jest zle w internecie, i dla młodych ludzi  to oglądających.

Edytowano przez ola151

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2022 o 07:02, ola151 napisał:

Może porzuciła branże fit, zdrowe odżywianie. Skoro co film, że gdzieś tam jest w restauracjach, to pyszny burgerek, frytki. YouTube podrzucił mi ten jej kanał jakiś czas temu, bo szukałam filmów o odchudzaniu. Tak zaczęłam ją oglądać....    P. inspiruje się na Youtube do bycia Waszą motywatorką, trenerem personalnym do zdrowej formy, odchudzania. Teraz to ja nie wiem kim ona jest? Pokazywaniem jaka jest piękna, boska, bo jakiś angol ja chciał. To co pokazuje, nie należy do niej. To jest taki typowy kanał o tym, jak inlu pokazują drogie torebki, podróże, piękne rzeczy a nie pokazując drogi do tego jak do tego doszły.  Głośno się już mówi o tym temacie od jakiegoś czasu..... inlu co pokazuja torebki nie wiadomo skąd, a potem było, że do Dubaju jeździły.... To jest zle w internecie, i dla młodych ludzi  to oglądających.

Zgadzam sie z tym 100%.

Szkoda, ze nie opowie o tym jak oszczedzic na torebke, jak robic budzetowanie czy cos. Jakby wszystko zawdzieczala sobie sama to inne podejscie by pewnie miala...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogladnelam 3 minuty bloga, a raczej głównie końcówkę gdzie zaprosiła widzów „na cudowny pokaz fajerwerków”, który nakręciła leżąc w łóżku z zasuniętymi do połowy żaluzjami 🤣 No po prostu cudownie, nawet nie chciało jej się wstać i otworzyć okna 🤯

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2022 o 16:20, peppermint napisał:

Ogladnelam 3 minuty bloga, a raczej głównie końcówkę gdzie zaprosiła widzów „na cudowny pokaz fajerwerków”, który nakręciła leżąc w łóżku z zasuniętymi do połowy żaluzjami 🤣 No po prostu cudownie, nawet nie chciało jej się wstać i otworzyć okna 🤯

Widzialam i ja! Matko, to bylo lenistwo pierwsza klasa 😅

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poniedzialek, wtorek znowu minal i nadal nie bylo filmu. 

Ja nie wiem, przerazajace to jest, ze prosi o suby a nic nir nagrywa 😅👀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona serio jest najnudniejsza influ na insta 😂 wszystkie te influ gadają o niczym, ale przynajmniej wychodzą z domu!! Dlaczego nawet na siłownie nie pójdzie skoro tak o siebie dba, na serio mam wrażenie, ze ona tylko wychodzi z domu jak ja Dan zawiezie do B&M w piątki wieczorem 😂 jak ona chce uzbierać więcej obserwatorów jak tydzień w tydzień dodaje to samo: kawusia, świeczki, kieliszek prosecco i jakieś dziadostwo w tv w tle, wielkie odliczanie do kolejnej stylowki z kozakami i zakietem. NUDA. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona generalnie nie mówi za dużo o samej Anglii, nie pokazuje. Widziałam różne kanały, życie w Tajlandii, Korei, Włoszech itd ...z tych kanałów można wiele rzeczy się dowiedzieć o tej kulturze, kraju, a tu nie.  Tylko ten dom w środku. Dziwi mnie to, że akurat tylko to pokazuje, ja bym swojego domu na YT nie filmowała.. Zawsze jak wychodzi gdzieś, to nie sama. Nie kręci okolic gdzie mieszka, tylko w środku w domu. Jak gdzieś jedzie samochodem to zawsze są pola. Tak jakby nie mieszkała w mieście. Może mieszka np na wsi i nie chce się przyznać do tego, dlatego nic nie filmuje.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

P. ponoć była w branży fit, trener personalny. Po filmach, które oglądałam nic na to nie wskazuje. Je hamburgery, frytki i ta owsianka codziennie. Mówi, że to zdrowe... Pokaże wam jaką pysznośc przygotowałam. To są pseudo trenerzy odchudzania, którzy nie mają zielonego pojęcia o metaboliźmie człowieka. 

A tak pewnie przemawia przeze mnie ta zazdrość. To pewnie zazdrosna jestem, że tak piszę.

Bracia Rodzeń - lekarze też poruszają już ten temat min. jedzenia owsianki. Dla kogoś kto jest zdrowy jak koń i może owsianka  będzie ok, ale dla osoby chorej metabolicznie to jest gwoźdź do trumny! 

Pod jednym z filmów widziałam jak ludzie pisali komentarze, że to niezdrowe jest to jedzenie owsianki. To P. dodawała pod tym uśmiechy i pisała że co piszesz tu swoje 'wypociny', inne komentarze  usuwała. Widzicie co to za influ jest. 

 

 

Edytowano przez ola151

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Codziennie jedzenie owsianki to w skrócie mówiąc równa się cukrzyca. A P. śmieje się z tego w komentarzach pod jednym ze swoich  filmów z owsianką,  śmiechy hihi.     I to ma być trener odchudzania,zdrowej formy, motywatorka?....

To te zazdrosne kobiety pewnie piszą, bo zazdroszczą jej tego sukcesu życiowego, który osiągnęła mając ten kanał na YT i wyglądu.   Jak możecie ją krytykować?  ona każdą kobietą,  która osiągnęła sukces zyciowy "automatycznie się inspiruje". Widziałam, że ktoś pod tym ostatnim filmem zapytał,( bo mówi o tej zazdrości kobiet i o swojej inspiracji kobietami sukcesu), jakimi wobec tego ona kobietami się inspiruje, do tej pory na to pytanie  nie odpowiedziała... może za trudne pytanie. Na inne komentarze np jesteś moją inspiracją, I live you, serduszka w pięć minut odpowiada.

To napisała ta zazdrosna, zadroszcząca jej wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Codziennie jedzenie owsianki to w skrócie mówiąc równa się cukrzyca. A P. śmieje się z tego w komentarzach pod jednym ze swoich  filmów z owsianką,  śmiechy hihi.     I to ma być trener odchudzania,zdrowej formy, motywatorka?....

To te zazdrosne kobiety pewnie piszą, bo zazdroszczą jej tego sukcesu życiowego, który osiągnęła mając ten kanał na YT i wyglądu.   Jak możecie ją krytykować?  ona każdą kobietą,  która osiągnęła sukces zyciowy "automatycznie się inspiruje". Widziałam, że ktoś pod tym ostatnim filmem zapytał,( bo mówi o tej zazdrości kobiet i o swojej inspiracji kobietami sukcesu), jakimi wobec tego ona kobietami się inspiruje, do tej pory na to pytanie  nie odpowiedziała... może za trudne pytanie. Na inne komentarze np jesteś moją inspiracją, I love you, serduszka-jej reakcja w 5 minut odpowiada.

To napisała ta zazdrosna, zadroszcząca jej wyglądu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to ona mówi w ostatnim filmie -zwykly hejt Średnio inteligentna osoba rozróżni zwykły hejt od konstruktywnej krytyki. W takim razie ona też hejtuje ludzi, którzy np komentują jej filmy z owsianką min, że to niezdrowe, bo to same węglowodany, osoby chore metabolicznie nie powinny tego jeść. Ona śmieje się z tego, cyt "co tu piszesz wypociny" - motywatorka zdrowego odchudzania. Widziałam też coś  na jej ista fit ciasteczka z bananami 😑 no nie mogę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmy na YT są robione dla widzów, jest twórca i ogladajacy, chyba nie kręci się dla samego siebie, a potem wstawia na social media. Każdy ma prawo się wypowiedzieć, nie mam tu na myśli hejtu.  Filmy, które pojawiają się w kinach, mają recenzje, piszą, mówią o nich dziennikarze, krytycy, publiczność itd. Ważne też jaką wartość, treść wnosi twórczość danego użytkownika na yt. Opowiadanie o zazdrosnych kobietach, zadroszczących sukcesu, wyglądu itd. to dziecinada. 

Edytowano przez ola151

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do inspiracji jej ubraniami, jeśli ktoś chce to pewnie i można. Na wielu kanałach stylistów mówione jest, że noszenie krótkich spodenek do wysokich, długich kozaków jest nieeleganckie, wręcz wulgarne. To pewnie ci styliści, youtuberzy są też o nią zazdrośni... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oho jest vlogmas, jestem ciekawa na ile filmow 🤔😅 co roku P. probuje a po tyg czy dwoch juz jej nie ma 😵

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Girls, czy ktos mi wytlumaczy jak przez rok oni conajmniej 3-4 razy byli w Tiffany i ciagle ona tylko czysci ten pierscionek zareczynowy 😅 z tego co sie orientuje to raz na pol roku zalecaja, a nie non stop 🤔

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mala_sara33 napisał:

Girls, czy ktos mi wytlumaczy jak przez rok oni conajmniej 3-4 razy byli w Tiffany i ciagle ona tylko czysci ten pierscionek zareczynowy 😅 z tego co sie orientuje to raz na pol roku zalecaja, a nie non stop 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nowy pierścionek od Tiffaniego trzeba czyścić kilka razy w roku, to ja nie wiem,  co będzie za 20 lat. Najtańsze ciuchy z poliestru z H&M i pierścionek od Tiffaniego.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie to jest jednak na pokazanie sie, ja tylko nie rozumiem calej tej idei ze za kazdym razem jak sa w Londynie to musi tam isc 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, mala_sara33 napisał:

To jest właśnie to influenserstwo

Edytowano przez ola151

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, ola151 napisał:

 

Racja, racja.

W kazdym razie vlogi sa, zaraz bedzie pewnie tez z Londynu no i New York - wiele youtuberow terza jest tam, wyglada na to ze kazdy powinien leciec w grudniu 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×