Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ewelina14010

zabieg

Polecane posty

Cześć, niestety stwierdzono u mnie perforacje przegrody nosowej. Zgłębiając temat przypadkiem natknęłam się na ciekawy artykuł doktora Michalika dotyczący perforacji i zastanawiam się nad wykonaniem tego zabiegu właśnie u niego, czy macie jakieś doświadczenia z tym lekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2022 o 16:11, ewelina14010 napisał:

Cześć, niestety stwierdzono u mnie perforacje przegrody nosowej. Zgłębiając temat przypadkiem natknęłam się na ciekawy artykuł doktora Michalika dotyczący perforacji i zastanawiam się nad wykonaniem tego zabiegu właśnie u niego, czy macie jakieś doświadczenia z tym lekarzem?

Bardzo polecam doktora Michalika, świetny specjalista z ogromną wiedzą i super podejściem do pacjenta. Miałam u niego zabieg i jestem w pełni zadowolona z efektów. Bardzo bałam się zmiany kształtu nosa po zabiegu ponieważ czytałam na forach o takich przypadkach ale nic takiego nie miało miejsca. Zabieg przebiegł bardzo sprawnie i bez komplikacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2022 o 16:11, ewelina14010 napisał:

Cześć, niestety stwierdzono u mnie perforacje przegrody nosowej. Zgłębiając temat przypadkiem natknęłam się na ciekawy artykuł doktora Michalika dotyczący perforacji i zastanawiam się nad wykonaniem tego zabiegu właśnie u niego, czy macie jakieś doświadczenia z tym lekarzem?

Tak, doktor Michalik to świetny specjalista, miałam u niego zabieg już jakiś czas temu i jestem w pełni zadowolona. Został on wykonany w pełni profesjonalnie i bez jakichkolwiek komplikacji. Pan Michał bardzo indywidualnie podszedł do mojego przypadku i dobrał najbardziej efektywną metodę leczenia. Bardzo polecam tego specjalistę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2022 o 16:11, ewelina14010 napisał:

Cześć, niestety stwierdzono u mnie perforacje przegrody nosowej. Zgłębiając temat przypadkiem natknęłam się na ciekawy artykuł doktora Michalika dotyczący perforacji i zastanawiam się nad wykonaniem tego zabiegu właśnie u niego, czy macie jakieś doświadczenia z tym lekarzem?

Zdecydowanie polecam Ci doktora Michała Michalika, bardzo profesjonalny lekarz, ma ogromne doświadczenie w temacie i świetne podejście do pacjenta. Zabieg przeprowadził bardzo sprawnie, a podczas rekonwalescencji nie odczuwałam dużych dolegliwości bólowych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×