Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
smolarson

Problem ze zdrowiem

Polecane posty

Witam !

Od ok. 8 lat zmagam się z kaszlem, ciągle odkrzytuszam wydzielina z reguly brazowa, zielona, ale tez biala/ przezroczystą, ciagle tez charkam.

Dodatkowo po kilku latach doszły tez problemy z nosem, niemożność wysmarkania się, po wyjsciu wieczorem na dwor, budze się z straszna chrypa, uczuciem zatkania całej głowy,nosa itp... wtedy odchrzakuje zolta galarete splywajaca z nosa przez gardło..

Codziennie rano zanim cokolwiek zrobię, musze odcharknąć gule wydzieliny, ktora zalega mi gdzies w przełyku, towarzyszy mi uczucie jakby kurzu? w przelyku, dyskomfort. Codziennie chrypa, raz gorsza, raz mniejsza. Dziwne bóle w gardle, uczucie przeszkody, rany .

Od dobrych kilku lat towarzyszy mi duzy bol kregosłupa, szczegolnie w górnej jego części, mam problem z prawa lopatka, jakby stan zapalny, mimo wielu masazy nie moge jej wyleczyc i rowniez boli nieustannie.

Często drętwieje mi prawa ręka, od niedawna też prawa noga. Zdarza się, że czuje dyskomfort w stawach, w palcach rąk, czy w kostkach...

Mam tez problemy z ukl moczowym, bakterie w moczu, zapalenie pochwy mimo przyjmowanych globulek.

Co jakis czas pojawiaja mi sie afty w okolicy podniebienia, badz czasem w jamie ustnej, ogolnie czuje oslabienie, zniechecenie, siniaki pod oczami, bol/ ucisk w prawym oku, z rana uczucie obciazonych i napuchnietych oczu, czasem jakby piasek z rana w kacikach . Cżesto łuszczy mi się skóra na ustach, duze wypadanie włosów

Towarzysza mi tez czeste zaparcia, biegunki, stolec nie wyglada jak powinien, smierdzace gazy, bol brzucha, klucie w nim, smierdzacy sapach z ust czasami. 

Przeszłam mase badan: TK zatok- znaczne pogrubienie malzowin, RTG płuc, RTG kregoslupa- skolioza, wymaz z gardla- baterie i gronkowiec, wysokie eozynofile, z krwi teez takie srednie badania, nie wiem o czym swiadcza, tarczyca -ok, gastroskopia- zapalenie zoladka, dwunastnicy i delikatny refluks gardlowo-grtaniowy, spirometria- niejednoznaczny wynik i wiele innych

Ostatnio zaczełam duzo czytac nt chlamydii pneumonii, czy ktos z Państwa jest mi w stanie pomoc ? Nakierowac na jakies badania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×