Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Niemamweny

Motywujące babeczki w SM

Polecane posty

Hej, macie w social mediach jakieś konta prowadzone przez kobiety które was motywują do działania? Albo jakieś grupki na Fb? Mam mega dość faktu, że prawie wszystkie grupki albo duże konta influenserskie są o zdrowiu psychicznym, o związkach, kosmetykach, dzieciach, blabla. Jeśli już są na temat jakiejś aktywności, to często jakiś fitnessik tylko po to żeby schudnac. Jakieś te wszystkie baby są takie rozmemłane. Brakuje mi jakichś takich babek z jajem, z pasją, w sporcie, biznesie, rozwoju. Żeby to się wszystko nie kręciło wokół ładnego wyglądu i "rozpracowywania emocji", tylko takiego realnego życia na swoich zasadach. Możecie coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie taką babką jest Catus Geekus, lubię też bardzo Małgosię Mostowską, chociaż ona jest też jest jednak od aktywności fizycznej. 

Jeśli chodzi o babki z charakterem, to wśród kanałów commentary się jakieś znajdą, chociażby Dramcia ❤️

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie jeśli chodzi o zdrowy styl życia motywuje keepfitinstyle dietetyk. Konto dietetyczki która piszę o zdrowym stylu życia, hormonach i układzie pokarmowym. Sama rozkręciła swoją działalność i widać że sobie radzi, byłam u niej na szkoleniu i było bardzo merytoryczne i na wysokim poziomie, Opócz tego mnie jako osobę przewlekle chorą na chorobę genetyczną motywuje Martyna Szpaczek tez dietetyczka która choruję na mukowiscydozę i mimo tego ma swoją działalność i bardzo dużo podróżuje. Obserwuję też od niedawna daria formanażycie mówi dużo o śnie, zdrowej diecie i rozwoju moim zdaniem nie ma takich mainstreamowych poglądów.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×