Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jołjoł

Co lepiej kupic?

Polecane posty

Jak wiesz jaka planszówka by mu się spodobała, to wybrałabym planszówkę. Może jest taka, która i Tobie by się spodobała. Wtedy i Ty na tym też byś skorzystała i gralibyście razem. A gacie, to wiesz, takie przewidywalne 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja z kolei zastanawiam sie nad prezentem dla mojego kuzyna. Nie wiem totalnie co wybrac dla niego. On bardzo duzo czyta, ale nie wiem, czy ksiazka to bedzie cos odpowiedniego. W sumie obawiam sie, ze kupię mu jakis tytuł, a on juz bedzie to mial u siebie i prezent okaze sie totalnie przestrzelony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czemu to niby książka miałaby nie być odpowiednim prezentem? A jak boisz się, że kupisz tytuł, który już został przeczytany przez Kuzyna, to może jakoś zręcznie podpytaj się Kuzynki na ten temat. Jak Kuzyn dużo czyta, to może kup mu lampę stołową LED? Mam u siebie taką od V-TAC (porządny, tani producent) i jestem bardzo zadowolona. Lampa jest solidna, a duży wybór sprawia, że bez problemu dopasowałam ją do aranżacji w swoim pokoju.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kuzynka na pewno by się wygadala, to nie ma sensu. A za pomysl o lampie dziekuje, być może z niego skorzystam, chociaż nie ukrywam, ze szukam caly czas dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×