Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Karolina15

Czemu ludzie mnie ignoruja

Polecane posty

Nie rozumiem naprawde czemu ludzie mnie ignoruja i olewaja. Niby im nie przeszkadzam ale toleruja mnie z litosci i nikt tak naprawde o mnie nie dba czesto nie mam nic do powiedzenia nie udzialam sie a jak sie juz udzielam to wydaje mi sie ze i tak bez sensu bo i tak nikt mnie nie chce i jak mnie tylko poznaja to jest jeszcze gorzej. Mialam kolezanke gadalysmy o problemach i zalilysmy sie sobie. Wysluchiwalam ja i ona mnie tez staralam sie jej pomoc to dawalam jej rady bo nie umiem inaczej pomagac i mowilam jej co moglaby zmienic w swoim podejsciu mysleniu robilam to bo chcialam dla niej dobrze a ona dalej przychodzila z tymi samymi problemami i nic przez te rozmowy nie moglam jej pomoc ani uzmyslowic by sobie ulozyla to w glowie. Dzisiaj mialam ochote z nia sie spotkac wyluzowac a ona nie odbierala nie odpisuwala czuje sie taka zlewana ze jak dzwonie nikt nie odbierze ani nie oddzwoni do mnie lpotem z szacunku do mnie zeby sie zapytac co chcialam. Dowiedzialam sie ze byla wczrj na imprezie z moim bratem i czuje sie z tym zle ze moja jedyna znajoma a nawet nie zaprasza mnie na imprezy bo nie czuje sie w moim towarzystwie na tyle fajnie i dobrze by mnie gdzies brac i o mnie pamietac. Napisalam do niej czemu mnie zlewa i ze jestem na nia zla przez to jak ja traktuje a ona odpowiedziala a ty jak mnie traktujesz lol daj mi spokoj. I mnie olala. Widze ze ma w dupie to jak sie czuje i nie chce nawet ze mna porozmawiac bo ma to gdzies ze dla mnie to problem nie rozumiem tez czemu mowi ze ja ja zle traktuje jak traktowalam ja najlepiej jak potrafie. Mam tak z kazda znajomoscia ze nie probuje uzmyslowic ze jestem zbywana i to wyjasnic a nikt sie tym nie przejmuje i kazdy kopie mnie w dupe. Z innym znaj to samo sam nie zaproponuje spotkania jak ja zaproponuje to zdziwiony pyta a czemu chcesz sie spotkac. Co tez jest dla mnie sygnalem ze on nie lubi ze mna spedzac czasu i traktuje mnie z poblazaniem. Nie wiem naprawde jak rozmawiac z ludzmi zeby komus na mnie zalezalo i zmienic to by takich sytuacji juz nie bylo dlatego nie umiem utrzymac zadnych relacji bo nikogo nie cieszy spedzanie ze mna czasu i umawianie sie ze mna jestem im niepotrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, z jednej strony robisz tu antyreklamę swojej osoby po czym dziwisz się, że nikt nie zabiega o taką osobę... ale ok. tak ten problem odpisałaś 

Myślę, że jest tu wiele spraw które wymagają przemyślenia...

Po pierwsze Twoj punkt widzenia jest czysto subiektywny i nie wiesz co inni myślą o Tobie... Może zwyczajnie są skupieni na sobie i ok. nie czekaj na to aż ktoś się Tobą zajmie bo to nie ich zadanie choć nie powiem od czasu do czasu byłoby też miło... ale nie na zasadzie "będę miła dla kogoś to zasluze sobie na coś" 

Rady... wiem o co Ci chodzi, ale nie jesteśmy kowalami czyjegoś losu i nawet jeśli udzielę ich wiele to trzeba odpuścić myślenie, że ktoś się do nich musi zastosować... bo musi to jak na Rusi itd. być może druga osoba nie oczekuje rady a jedynie chce być wysłuchana. 

Może zapytaj koleżankę o co jej chodziło... bo póki co projektujesz to co ktoś myśli nie wiedząc jaka jest prawda. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×