Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Robertsorge

OSTRZEZENIE przed portalem Poznajmy się.pl

Polecane posty

Jestem b.naiwny.Choc mój wiek powinien być wyznacznikiem...

Zalogowałem się w portalu jak wyżej.Chcialem z kimś porozmawiać.Wybrslem na próbę bezpłatna opcje ,konto darmowe.Okazalo się ,że  mogę zaprosić do rozmowy,ale już nie mogę odczytać otrzymanych wiadomości...Gdzie sens...

Pisząc ogłoszenie  nie można używać zwrotów takich jak wykształcenie,preferencje,czy parametry ciała waga wzrost.Nie można też użyć słowa Pozdrawiam.Poniewaz to spam...

PO tym doświadczeniu postanowiłem usunąć mój profil.Ale okazało się ,że muszę zato uiścić tak zwana opłatę manipulacyjna w wysokości około70 PLN...Przy jej braku ,usunięcie profilu jest niemożliwe.

Spewnością wielu użytkowników będzie w podobnej sytuacji .Myśle ,że jest to doskonały wręcz sposób na manipulacje danymi osobowymi.

Bez przerwy dostaje na moją pocztę z pow. serwisu informacje ..masz nowa wiadomość ,czytaj.Ale oczywiście odczytać nie mogę...

Uważajcie więc potencjalni naiwni na Tych CWANIAKOW....

robertsorge@protonmail.ch

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Robertsorge napisał:

Jestem b.naiwny.Choc mój wiek powinien być wyznacznikiem...

Zalogowałem się w portalu jak wyżej.Chcialem z kimś porozmawiać.Wybrslem na próbę bezpłatna opcje ,konto darmowe.Okazalo się ,że  mogę zaprosić do rozmowy,ale już nie mogę odczytać otrzymanych wiadomości...Gdzie sens...

Pisząc ogłoszenie  nie można używać zwrotów takich jak wykształcenie,preferencje,czy parametry ciała waga wzrost.Nie można też użyć słowa Pozdrawiam.Poniewaz to spam...

PO tym doświadczeniu postanowiłem usunąć mój profil.Ale okazało się ,że muszę zato uiścić tak zwana opłatę manipulacyjna w wysokości około70 PLN...Przy jej braku ,usunięcie profilu jest niemożliwe.

Spewnością wielu użytkowników będzie w podobnej sytuacji .Myśle ,że jest to doskonały wręcz sposób na manipulacje danymi osobowymi.

Bez przerwy dostaje na moją pocztę z pow. serwisu informacje ..masz nowa wiadomość ,czytaj.Ale oczywiście odczytać nie mogę...

Uważajcie więc potencjalni naiwni na Tych CWANIAKOW....

robertsorge@protonmail.ch

 

 

Już wczoraj to pisałem , najlepszym portalem randkowym jest chyba Sympatia . Tam tak nie krojom , chcesz to kupujesz Premium , nie to nie , jak to jest że np na I dates same i to atrakcyjne piszą np do mnie dziewczyny?. Na Sympatii same nie piszą,  a tu piszą  , to cwani administratorzy  działają z fake kont i piszesz jak z komputerem . A ty najlepiej pisz wiadomości i kup Premium które jest drogie .  Tego typu portale które są oszukańcze , drogie , to są po prostu słabo oblegane . No niestety , nie umie się znaleźć dziewczyny w realu , a od internetu się wymaga ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sympatia to jedyny normalny serwis i normalni, prawdziwi ludzie a reszta tego typu miejsc, zwłasza sztywno na dziobanko ustawionych to kant po całości. 85% tych serwisów ma siedziby w Nigerze i innych rajach podatkowych. Wał za wałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, CarMateoo napisał:

Sympatia to jedyny normalny serwis i normalni, prawdziwi ludzie a reszta tego typu miejsc, zwłasza sztywno na dziobanko ustawionych to kant po całości. 85% tych serwisów ma siedziby w Nigerze i innych rajach podatkowych. Wał za wałem.

Mnie się wydaje , że inne portale tak jak pisałem mało popularne , i dlatego tak kroją  z kasy .  Np idates , Bez obowiązań , Elmaz , Bee 2 , czy jak uważacie Poznajmy się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie portale powinny być lokalne (na dany kraj) jak Sympatia dlatego oni mają sukces a reszta? Logujesz się do innych i od razu masz napalenców z Syrii albo Pakistanu w skrzyce 5 ton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, CarMateoo napisał:

Takie portale powinny być lokalne (na dany kraj) jak Sympatia dlatego oni mają sukces a reszta? Logujesz się do innych i od razu masz napalenców z Syrii albo Pakistanu w skrzyce 5 ton.

Te oszuści np na żołnierza amerykańskiego to działają nawet na fb . Kobieta przelała 75 tyś  i dała się nabrać,  ani ukochanego ani pieniędzy.  28 latka , taka durna. Na Sympatii też oszuści  .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zdania że ubój należy się imbecylom, szkoda tylko, że w przypadku polszy musiałby ubić 80% narodu. Tu co trzeci charakteryzuje się poziomem inteligencji z przedziału między ślimakiem a żabą, nie dziw się zatem że jakaś przygłupka posłała cwaniaczkowi kasę.
Ja to mam ubwa z takich ludzi, bawi mnie to, lepszej komedii nigdzie nie ma chociażżżż... babcie "wyebane na policjanta" w niczym gorsze a całe życie przeżyły, doświadczenia nałapały, kształciły się ... i tylko po to aby po wszystkim zostać tumanem.

Edytowano przez CarMateoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×