Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ev

Plamienie w ciąży

Polecane posty

Gość jala
zdaza sie ale idz do lekarza by upewnic sie ze nic sie nie dzieje ja mialam plamienia przez 2x pierwsze miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neoprene
NIE WOLNO TEGO LEKCEWAZYC!!!!!!!!!!!!!!!!!! to moze byc tzw. PORONIENIE ZAGRAZAJACE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jezeli tak to mozna je zatrzymac, ale musisz natychmiast isc do lekarza ja zaczelam miec plamienie w czwartek a we wtorek wyladowalam na sali operacyjnej oby ciebie nie spotkalo to samo co mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozalinda
KAZDE plamienie w ciazy jest niebezpieczne! Ja zaczęłam plamić w 4 tygodniu - moja pani doktor położyła mnie na 2 tygodnie do szpitala. Później jeszcze raz było plamienie w 5 miesiącu i zawsze po badaniu - okazało się że mam przodujące lożysko i przeleżałam następny miesiąc. A teraz ma 2,5 letniego synka. W każdym razie NIE WOLNO lekceważyć tak jak napisałą Neoprene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ev
ale przeciez ja bylam u lekarza powiedzial mi ze za wczesnie jest by stwierdzil czy to ciaza a na badania na moje widzimisie nie bedzie mnie wysylal,` ze pewnie dostaje okres i tyle, i faktycznie tak bylo bynajmniejtak myslalam, ale to juz 11 dzien, dzis zrobilam test znowu 2 krechy, ps tak w ogole to czuje sie b dobrze tylko to plamienie no teraz krawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×