Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Cwaniak z osiedla

Mieszkam w Polsce, mieszkam tu, tu, tu!

Polecane posty

Jak żyć bez depresji w tej polsce? Większość osób taka zimna, taka niemiła, wszędzie świętowanie porażek, wszyscy podzieleni na politykę, wszyscy tylko żyją tą wojną śmieszną, nawet nie naszą, zdają sie nie mieć własnych zainteresowań i mnóstwo ludzi myśli tylko o kasie mimo, że rozmawianie o niej to tabu w tym biednym, zakłamanym, cmentarnym społeczeństwie ulttra-hipokrytów. Wszyscy zasuwają jak poj3bani niewolnicy, nie ważne czy z klasy niskiej, średniej czy bogatej i abolutnie w 99% nic a nic to nie daje, mam wrażenie, że to taka niewolnicza kultura u nas, zasuwaj bo tak i nie dyskutuj. A jak się uśmiechasz w miejscu pracy to od razu myślą, że jesteś jakiś naćpany/pieprznięty. A tylko spróbuj jako facet się uśmiechać do losowych osób na ulicy. Kobiety pomyślą, że to molestowanie, od faceta masz gwarantowany cios w nos.

Mimo to sporo osób zdaje sie to wytrzymywać/nie przejmować się tym, żyć w ''społeczeństwie'', zakładać rodziny, wchodzić w związki. Ja już jakoś nie mogę. I nigdy nie mogłem jakoś podświadomie. Nie lubię społeczeństwa...

Tak więc na koniec ponownie zadam to pytanie: Jak żyć bez depresji w tej mrocznej polsce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×