Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Kochane, która z Was ma endo? 
poprosze tez o wiek. Chcę się zorientować jaka jest świadomość o tej podstępnej chorobie.

Edytowano przez AnetJa
Literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam endomendy ale moja kumpela ma, i z tego co wiem to są na fb grupy gdzie kobiety wymieniają się informacjami. Ja też jak coś znajdę to jej wysyłam a coraz więcej jest wiadomo na temat tej choroby, na przykład lekarze ze szpitala medicover mówią że dieta przeciwzapalna i fizjoterapia bardzo pomaga i na przykładzie koleżanki mogę potwierdzić że to faktycznie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

osobiscie nie choruje, ale moja siostra uzera sie z ta choroba. Mam wrazenie, ze coraz wiecej kobiet dopada, jak nie endo, to pcos, albo choroby tarczycy. Mloda stara sie teraz z mezem o dziecko i lekarz od razu wskazal na odpowiednia diete i suplementacje, ona akurat ovarox stosuje bo ma wszystkie skladniki potrzebne do wyregulowania gospodarki hormonalnej i funkcji rodczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że regularnie trzeba się badać, a nie tylko wtedy, gdy potrzeba. Profilaktyka jest istotna. Moim zdaniem kobieta powinna mieć łatwy i szybki dostęp do pomocy ginekologicznej. W oczekiwaniu na wizytę, warto zaglądać na stronkę o kobiecych problemach związanych ze zdrowiem oraz o planowaniu potomstwa i antykoncepcji - naturalnaplodnosc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×