Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Pani KO

Grzech Fatmagul 41

Polecane posty

Witajcie 😄👋👋

Mamy kolejny wątek… czyli wiadomo co się stało 😴🤪😆

Piszcie, komentujcie, pozdrawiajcie 😘🍺

Pozdrawiam Gromadkę 😅✌️

Edytowano przez Pani KO
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 😃👋

GRA 🙂

Cyt. „Już zastanawiam się , żeby zrealizować Twój pomysł na moją 3 ....     

Może trzeba to zrealizować ?  Czy możesz pomóc, bo sama nie wiem, jak to ugryźć....”

 

To jest tylko moja sugestia - zablokowanie  obserwujących w celu utrudnienia dostępu do naszego tematu. Nie wiem na ile to pomoże - raczej minimalnie - bo pewnie do tej pory nasz temat i bardziej aktywne tutaj osoby już dobrze zapadły w pamięć kasownikowi, ale po co wystawiać GF na pierwszą linię frontu… 

 


Jak zablokować?

To powinno być proste. Niestety ja znowu mam zablokowane konto (nadal nie wiem dlaczego 💀), a teraz nie pamiętam, jak to technicznie wygląda.

Dlatego będzie na logikę - w swoim profilu odszukaj opcję/okienko z tymi obserwującymi i zablokuj ich. 
 

I jeszcze inna sprawa… 
Obecnie jesteś najbardziej aktywna z całej naszej Gromadki 💪🤝👏😃 i wklejasz dużo linków…  Ostatnio usuwano Twoje wpisy… a teraz znowu skasowano GF.  
Moja sugestia - jeśli nie dostałaś od adminów żadnych ostrzeżeń/upomnień/banów z powodu naruszenia regulaminu, to może w wolnej chwili sprawdź regulamin forum, być może w ten sposób wykluczysz lub znajdziesz inne przyczyny kasowania postów.

Jeżeli z Twojej strony wszystko jest w porządku, to ewidentnie ktoś z uprawnieniami admina leczy swoje kompleksy naszym kosztem 🤡

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bry wieczór Ekipo!

KO - Ty wiesz co! P.racusiu! 😉

GRA - próbuj, działaj... Może coś pomoże!

 

Pozdrawiam serdecznie!

M.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór 😃👋

GRA 🙂

Cyt. „Wśród znikających postów, był m.in. taki tekstowy do Ciebie z zapytaniem , czy masz możliwość , jako nasz moderator, usuwać posty... ”

Czyli nic, co naruszałoby regulamin 😉

 

Odpowiadając…

Dziwi mnie Twoje pytanie, bo przecież już się tak zdarzało, że była potrzeba usunięcia niepotrzebnego wpisu 😉 Nawet sama z tego korzystałaś, kiedy blokowano posty, a potem hurtowo pojawiały się odblokowane na stronie. Dodam jeszcze - zablokowanych postów nie mogę odblokowywać, bo ich nie widzę. Widzę ich ilość przy temacie.

 

Już kiedyś o tym pisałam… 

Mam aktywne trzy funkcje do działań moderacyjnych -ukryj, zablokuj, usuń.

U mnie widać to pod główną nazwą tematu i na końcu, czyli pod oknem do pisania komentarzy. Jest to możliwe w każdym dziale i w każdym temacie. 

Posty mogę usuwać w ten sposób - pod każdym postem, w który widzę, mam widoczną pozycję z funkcjami - ukryj, usuń (u mnie jest to obok „Cytuj”)

 

Jak to wyglada dla zwykłego forumowicza? 

Niestety, nie pamiętam już,  jak to wygląda przy zwykłym koncie, ale szukając miejsc na stronie, o których wspomniałam wyżej, analogicznie poszukaj co jest u Ciebie. 

 

 

Emotki… 

Od kilku dni i u mnie jest z nimi problem - niektóre są widoczne, a po odświeżeniu strony są ukryte, ale pojawiają się te niewidoczne wcześniej, albo nie ma ich wcale.

 

 

Cyt. „Uważasz , że powinnam zablokować wszystkich obserwujących ???”

Jeśli zablokujesz opcję obserwacji, to chyba wszyscy powinni stracić dostęp. Nie wiem, czy wybiórczo to jest możliwe. 

 

 

Cyt. „Pisałaś mi o 3 ... a ja teraz widzę ich 28 !”

3 - tylu obserwujących widzę u Ciebie w profilu po lewej stronie, pod liczbą reputacji (to liczba reputacji, to ilośc reakcji 💙🏆😄, które zaznaczamy w Twoich wpisach w prawym dolnym rogu) 

 

28 - może są to osoby, które weszły na Twój profil. Ja tego nie widzę.

 

 

Edytowano przez Pani KO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×