Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Pani KO

Zarejestrowani
 • Zawartość

  11816
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  62

Pani KO wygrał w ostatnim dniu 15 Marzec 2020

Pani KO ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

6520 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Pani KO

  Grzech Fatmagul 56

  Dzień dobry! Cześć Basiu! Owoc… Dzięki za streszczenie! Ja mam zaległości z Owocem… Niestety, nie po drodze mi ostatnio z tym serialem. Fajnie, że Yldiz ma po swojej stronie dzieci Siwego i jeszcze Ender. Ciekawe, jak długo potrwa ta sielanka?? Forum… Miesiąc temu, ja i GRA, walczyłyśmy tutaj o odrobinę normalności z kimś n.ienormalnym na tym forum… A w nagrodę dostałyśmy kary, takie, że teraz moderator musi zatwierdzać każdy nasz wpis, jakby tego było mało, to jeszcze te wpisy ktoś później kasuje!! Cóż… Jakieś dziecko bawi się naszym kosztem! I oczywiście administrator nic z tym nie zrobi. Niektórzy chyba nudzą się we własnym życiu! Spokojnego popołudnia, Gromadko!
 2. Pani KO

  Grzech Fatmagul 56

  Dzień dobry Gromadko! Cześć Michałku! Ja też tak myślę! Cóż, czekamy… Reszta naszej Ekipy przepadła w realu… takie życie. Pozdrawiam naszą Gromadkę! Dobrego weekendu! (buziaki, słońce!)
 3. Pani KO

  Grzech Fatmagul 56

  Oooo! Ciekawe co jeszcze zniknie??? > Jeszcze raz… Dzień dobry Gromadko! Pozdrawiam Was serdecznie!
 4. Pani KO

  Grzech Fatmagul 56

  GRA! Zaglądasz tutaj jeszcze? Czy aż tak mocno blokują Ci wpisy?
 5. Pani KO

  Grzech Fatmagul 56

  Dzień dobry! Oooo! Mój nocny wpis nadal jest??? >>> Dobrego dnia, Gromadko! (przesyłam słońce, buziaki!)
 6. Pani KO

  Grzech Fatmagul 56

  Dzień dobry! Cześć Basiu! Cześć GRA! O co temu komuś chodzi? Co to za g.łupie żarty w naszym temacie? Gdzie są Twoje wpisy??? Przecież nie było tam nic kontrowersyjnego! Niektórzy chyba nudzą się w życiu!!! Spokojnego odpoczynku, Gromadko!
 7. Pani KO

  Grzech Fatmagul 56

  Dobry wieczór! GRA U mnie wiosna zrobiła siebie przerwę… +8 st. w porywach do +10… z przelotnym deszczem. Majówka ma być podobna. Może moja wiosna siedzi już na majówce w jakimś ciepłym kraju?? Cyt.”Twój wczorajszy wpis już ma 110 wyświetleń” Może to nowi fani Grzechu Fatmagul? (żarcik!) Ci, którzy od dawna są na tym forum i kojarzą nasz temat, dobrze wiedzą, że tutaj już dawno nie ma info o tym serialu. Spokojnej nocy, Gromadko! Dobranoc
 8. Pani KO

  Grzech Fatmagul 56

  Witajcie!! Startujemy! Coś trzeba napisać, żeby nie było pusto… Owoc.. Z Owocem ma trochę zaległości, ale znając już dynamikę tego serialu, to pewnie znowu każdy każdego chce u.topić w łyżce wody… Ostatnio jak oglądałam, to śmiać mi się chciało relacji między żonami Siwego - Ender nie miała odwagi powiedzieć Yldiz o zdradzie Siwego z Leylą, ale Zerrin to zrobiła, to było szczere, to było dla dobra Yldiz. Leyla nie miała pojęcia w jakie kręgi wchodzi. Botox-detox, jako była kochanka też nie została przyjęta do tego grona. Tylko Yldiz została zaakceptowana przez obie panie i resztę rodzinki…ale kto wie, może z czasem i Leyla dostąpiłaby tego zaszczytu (hihihi) Solidarność Lili, Zehry i Erima była ujmująca! Razem byli gotowi na kłótnię z ojcem, bo popierają zdradzoną Yldiz! I jak się o nią martwili, i oczywiście o Halitcana również. Jak to się pozmieniało… Kiedyś Yldiz była intruzem w ich życiu. Dobrego wieczoru, Gromadko!
 9. Dzień dobry, Gromadko! Znowu zaczęło się kasowanie?? A nie było mnie tu kilka dni. Grzech Fatmagul 56 już się robi. Napisalam do adminów, ale pewnie znowu nie dostanę odpowiedzi… Spokojnego wieczoru! Pozdrawiam serdecznie (buziaki)
 10. Pani KO

  Koło ratunkowe Gromadki 6

  Dzień dobry GF 48 jest otwarte Pozdrawiam serdecznie, Pani KO
 11. Pani KO

  Grzech Fatmagul 47

  I jeszcze świeży opis z Owoca… Owoc… Komedia się skończyła!! (Oby na krótko) Drama jest w każdym kącie… Siwy wykopał botox-detox z willi za milczenie w sprawie Ygita! (Brawo Siwy! Nareszcie! I dlaczego tak długo zwlekałeś??) Teraz zamieszka z nim Yldiz z ich synkiem (Siwy nie potrafi żyć sam?) Ender też się nieźle oberwało… Poszło właśnie o Ygita. Dzięki botox-detox wszyscy poznali prawdę o porzuconym/oddanym do adopcji dziecku Ender i Kai… Trochę zgłupiałam, gdy Ygit był zaskoczony wyznaniem Ender - ona wie, że to on chciał ją z.abić, ale milczała ze względu na niego. Przecież oni już o tym rozmawiali… Czy to było tylko w jej myślach? Czy to znowu wypadek przy pracy scenarzysty? Szkoda, że Yldiz z synkiem wyprowadziła się od Ender… Szkoda! One razem, pod jednym dachem, to był ubaw… Ygit i Lila… Co za g.łupia dziewczyna i jeszcze g.łupszy dzieciak… Czy on na pewno jest synem Ender i Kai??? Naiwność Lili mnie nie dziwi, ale on… Porażka! I teraz Ygit musi milczeć o prawdziwym powodzie tego bezsensownego ślubu, bo odtłuszczona ciotunia pociągnie go ze sobą na dno…. Jedyny plus- Ygit nareszcie poznał się na niej! Leyla/Ayse znowu przechodzi męki u boku męża-psychopaty. Yldiz już planuje ją ratować. Powodzenia!! Niech weźmie Canera lub/i Emira, i jeszcze Zehrę! Na pewno będzie zabawnie
 12. Pani KO

  Grzech Fatmagul 47

  Dla chętnych.. Owoc… Yldiz i Zehra Powinny zagrać razem w komedii!! Czekam! Siwy chyba zdał sobie sprawę, że odtłuszczona botox-detox z 0,5 % poczucia humoru, nie da mu szczęścia! Dlatego nie da rozwodu Yldiz. Szok! A najlepsze jest to, że Yldiz nie chce wracać do tego nudnego dziada… Brawa dla niej!!! Ale teraz Ender, Caner i Emir szukają pozytywnych stron Siwego (na pewno jakieś ma!) bo chcą ją przekonać do powrotu do męża. To jest sposób na wykopanie botox-detox Cyrk z nimi! Ygit na rozkaz botox-detox chce poślubić Lilę… Litości! Co za cymbał! Czy on nadal nie widzi jakim potworem jej ta baba??? Mało mu dowodów, np. trucie Erima lekami i podmiana noworodków… A na „odnalezienie” ojca z jej pomocą, to Ygit chyba jeszcze zaczeka… Leyla/Ayse.. Kaya już poznał jej męża, o którym nawet nie wiedział. Było dramatycznie. Leyla wpadła w panikę i uciekła… (Ender wyczuła, że ona nie może być jej siostrą) Ten mąż, to p.sychol! Ma kompleks na punkcie swojego rozmiaru… wzrostu!!! Porażka z takiego „mężczyzny” Przypomniał mi się waleczny Dundar, kiedy z zazdrości o Zeynep chciał bić się z Bossem! Szkoda, że na koniec zrobili z niego świra… Szkoda!!! W tym przypadku świra mamy od początku!
 13. Pani KO

  Grzech Fatmagul 47

  Chyba wystarczą dwa ostanie opisy.. > I jeszcze dla chętnych Owoc… Yldiz urodziła synka! Miała zaplanowane cesarskie cięcie co do dnia i godziny! Dziwnie to dla mnie wyglądało, kiedy siedziała na szpitalnym łóżku i czekała na swoją kolej…. (Śmiać mi się chciało, kiedy następnego dnia Yldiz z noworodkiem opuściła szpital Lekarze byli temu przeciwni, ale ona wiedziała lepiej) Oczywiście w szpitalu i później była drama…. Botox-detox kazała położnej podmienić noworodki, więc wszystkie badania DNA na ojcostwo Siwego wychodziły negatywne. Na szczęście po kilku dniach rozpaczy Leyla przyszła im z pomocą - podsunęła pomysł o podmianie dzieci. Siwy dowiedział się o tym od pracowników szpitala, bo Ender zaczęła ostro działać… Wtedy tatuś osobiście odnalazł syna i zaniósł go do Yldiz… a potem kupił całą wyprawkę dla dziecka Brawo! Najlepszy z ojców! Dziwnie ogląda się Yldiz i Ender działające razem Ale to chyba chwilowy układ, aż nie wyeliminują wspólnego wroga I ciekawostka…. Yldiz chce rozwodu! 🥳 Siwego aż ścięło z nóg I do tego Yldiz nie żąda połowy majątku, tylko alimentów na syna, bo syn zostaje z nią! Nigdy wcześniej żadna jego żona nie chciała z nim rozwodu! Tak, to musiał być dla niego wielki szok Reszta jest bez zmian… Siwy nadal jest naiwny i łyka bajeczki botox-detox jak pelikan🦩 Kaya i Leyla krążą blisko siebie🫣 Ygit, na rozkaz botox-detox, nadal próbuje zbliżyć się do Lili Zehra jest pochłonięta swoją karierą wielkiej pisarki Autografy, wywiady… plus pazerny menedżer. Komedia z nimi! Pojawił mąż Leyli, a raczej Ayse. Mocno mu zależy na odnalezieniu jej. Pojawił się też wspólnik, a może raczej szef botox-detox. Ender rozpoznała go po głosie, bo wcześniej podstępem przechwyciła jej lewy telefon
 14. Pani KO

  Grzech Fatmagul 47

  Basiu GRA Michałku W nocy (ok.1) udało mi się przeczytać wasze posty, ale byłam już zmęczona na odpisanie. Nadal mam swoje opisy Owoca..., więc ostanie wkleję za chwilę. > Basiu Dziękuję za piękny, ciekawy i obszerny komentarz do "Sanditon" Ja niestety nie obejrzałam tego serialu, ale po takiej lekturze już chyba nie muszę tego robić, bo wszystko o nim wiem, no prawie wszystko Basiu… GRA też zakłada nowe tematy GF, kiedy ja nie zdążę zadziałać > GRA Dzięki za vloga i przepis od Violi > Pani Michałku Zapraszam Cię w skromniutkie progi Klubu Oglądających Owoc (ZO) Mam nadzieję, że nie poczujesz się urażony inteligencją męskiej obsady Czy połapiesz się w postaciach? Nie wiem, jak często czytałeś moje opisy, ale ja niekiedy celowo nie używam imion postaci, tylko coś im tam wymyślam, jednak ogólnie chyba z tym nie powinieneś mieć większego problemu. A jeśli chodzi o emotki... U mnie, aktualizacja telefonu i trzech przeglądarek nie miała wpływu na rozwiązanie tego problemu. Teraz piszę na laptopie i używam tych klasycznych emotek z forum, więc chyba wszyscy je zobaczymy.
 15. Pani KO

  Koło ratunkowe Gromadki 6

  Dzień dobry, GF 47 już działa! Pani KO zaprasza do komentowania P.S. GRA, widziałam Twoje wpisy, ale widocznie komuś bardzo przeszkadzały
×