Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Michalreszko

Rozwiązanie umowy o pracę

Polecane posty

Witam. Właśnie rozwiązuje umowę o pracę z pracodawcą i wysłał mi pismo gdzie widnieje informacja, że pracowałem od 26.01 2018. Tu pojawia się problem, bo faktycznie pracowalrm dla tej formy od 26.10.2015, a sukcesywnie um9wr miałem przedłużaną aż po czas nieokreślony. M9he zapytanie jest takie. Czy pracodawca powinien traktować datę zatrudnienia w momencie umowy na czas nieokreślony, czy jednak wcześniej, czyli na czas próbny? Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli była to umowa o pracę, powinieneś mieć wpisane od 2015, jeżeli była to umowa zlecenie i zrobił Cię w bambo, bo nie odprowadzał składek to Ci tego nie wpisał, ale macie rozbieżność, jeżeli rozliczałeś się, bo powinieneś dostawać pit co roku, więc skarbówka weźmie mu się za 4 litery. Pismo do sądu pracy trzeba wystosować poprawią świadectwo pracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Michalreszko napisał:

Witam. Właśnie rozwiązuje umowę o pracę z pracodawcą i wysłał mi pismo gdzie widnieje informacja, że pracowałem od 26.01 2018. Tu pojawia się problem, bo faktycznie pracowalrm dla tej formy od 26.10.2015, a sukcesywnie um9wr miałem przedłużaną aż po czas nieokreślony. M9he zapytanie jest takie. Czy pracodawca powinien traktować datę zatrudnienia w momencie umowy na czas nieokreślony, czy jednak wcześniej, czyli na czas próbny? Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

W jakiej formie bylo zatr. miedzy 2015 a 2018 rokiem? Jesli miales przedlizaną  umowe to poszukaj na to papierow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×