Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Cześć. Przez facebooka znalazłam dodatkową pracę jako pomoc domowa. Niestety moja pensja nie bardzo starcza mi już na życie, a jak kobieta przecież sprzątać potrafię. Mieszkanie w którym mam pracować ma około 100 metrów, cztery pokoje i jest położone w centrum Wrocławia. Przedtem, jak rozmawiałam pracowała tu Ukrainka ale postanowiła znaleźć inną pracę. Byłam dziś na rozmowie. Stawka dobra, mam nawet blisko (20 minut tramwajem). Para wydaje się w porządku, w mieszkaniu jest też dwoje dzieci w wieku szkolnym.

Co jednak mnie trochę martwi to wymóg noszenia "uniformu" do pracy. Myślałam że będę przynosić swoje stare dresy na zmianę ale dali mi coś co można przyrównać no nie wiem do czego, do stroju z seriali? hotelu? Różowa dość długa sukenka z białymi mankietami i kołnierzykiem a do tego taki przypinany fartuszek w tym samym kolorze wiązany dodatkowo z tyłu. Ani to ładne ani seksowne, długość zdecydowanie za kolana, to przypomina chyba takie coś co noszą służące w telenowelach, sama nie wiem?  Co o tym myślicie? Z jednej strony nie pobrudzę się w pracy, ale z drugiej... jak mam w tym sprzątać? I jeszcze myć okna?

Edytowano przez AlicjaTuNieMieszka
"..." jako część słowa ...enka zostało wykropkowane
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×