Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gosia21

Dużo śluzu płodnego w czasie spodziewanej miesiączki?

Polecane posty

Witam, wczoraj powinnam dostać okres, od 3/4dni mam dużo śluzu płodnego za każdym razem jak idę do toalety, najpierw 6dni temu dużo kremowego, później ciągnący taki lekko mleczny od 4 dni a od wczoraj tylko przezroczysty i ciągnący jak białko kurze/płodny…dziś rano zrobiłam test i wyszedł negatywny…nie wiem co się dzieje… czy to możliwe ze jestem w ciąży mimo negatywnego testu? Nigdy okres tak mi się nie spóźniał chyba ze byłam w ciąży…

od tygodnia mam zgodę i nudności bez wymiotów…

czy któraś może tak miała z tym śluzem? Jestem skołowana….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to znaczy , że teraz możesz mieć  owulację a nie ciążę . sama w tym miesiącu (chyba drugi raz w życiu nie się to zdarzyło a jestem już starsza osoba ) mam dwie owulacje.  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, marcinki napisał:

to znaczy , że teraz możesz mieć  owulację a nie ciążę . sama w tym miesiącu (chyba drugi raz w życiu nie się to zdarzyło a jestem już starsza osoba ) mam dwie owulacje.  

 

Nie ma dwóch owulacji w cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gosia21 napisał:

Witam, wczoraj powinnam dostać okres, od 3/4dni mam dużo śluzu płodnego za każdym razem jak idę do toalety, najpierw 6dni temu dużo kremowego, później ciągnący taki lekko mleczny od 4 dni a od wczoraj tylko przezroczysty i ciągnący jak białko kurze/płodny…dziś rano zrobiłam test i wyszedł negatywny…nie wiem co się dzieje… czy to możliwe ze jestem w ciąży mimo negatywnego testu? Nigdy okres tak mi się nie spóźniał chyba ze byłam w ciąży…

od tygodnia mam zgodę i nudności bez wymiotów…

czy któraś może tak miała z tym śluzem? Jestem skołowana….

Mi się tak zdarzyło pierwszy raz w życiu i się okazało że jestem w ciąży. Nawet pod wpływem takich objawów zdecydowałam się na zrobienie testu no i wyszedł  pozytywny. Teraz po porodzie już normalnie miesiączkuje i zdarzyło mi się tak ze dwa razy i w ciąży nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×