Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
veronicakas

Lgs

Polecane posty

1 godzinę temu, sielanka_gazowana napisał:

Gdzie w takim razie można siebie podyskutować bez ryzyka że znowu wątek poleci ? Jakieś pomysły?

Trzeba nazwać Fantastyczne dziewczyny 🤣

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.04.2023 o 08:35, veronicakas napisał:

:classic_ohmy: Wątek założony wczoraj poleciał…mają tempo 

A co było pisane, że nie podobało się panienka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, K80 napisał:

A co było pisane, że nie podobało się panienka?

Właśnie nic. Miał kilka postów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, veronicakas napisał:

Właśnie nic. Miał kilka postów. 

one są przewrażliwione na swoim punkcie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz jak oglądam ich kolekcje totalnie nic mi się nie podoba. Te torebki są creepy, jak dla mnie totalnie odleciały, kompletny brak własnego stylu a jedynie pogoń za modą. Jak się ma lat naście i jest się ofiara mody to jeszcze spoko, trzeba eksperymentować żeby wiedzieć w czym człowiekowi dobrze, ale stare baby przebierające się za małolaty (szczególnie piszę tu o Kaśce) powodują ciary zażenowania…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.04.2023 o 21:32, tutu.j napisał:

Pierwszy raz jak oglądam ich kolekcje totalnie nic mi się nie podoba. Te torebki są creepy, jak dla mnie totalnie odleciały, kompletny brak własnego stylu a jedynie pogoń za modą. Jak się ma lat naście i jest się ofiara mody to jeszcze spoko, trzeba eksperymentować żeby wiedzieć w czym człowiekowi dobrze, ale stare baby przebierające się za małolaty (szczególnie piszę tu o Kaśce) powodują ciary zażenowania…

a o kim to wątek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, anna magda napisał:

a o kim to wątek?

Każdy wątek ma tytuł, ten dość jasno wskazuje na zawartość 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy myśleli że Kasia kręci z Oscarem a tu się okazuje że jego dziewczyną jest Blanka Tichoruk 🫣

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2023 o 19:23, E21dytka napisał:

Wszyscy myśleli że Kasia kręci z Oscarem a tu się okazuje że jego dziewczyną jest Blanka Tichoruk 🫣

Przecież ona się tak przedstawia w reklamach torebek daag. Wejdź raz czy dwa na str daag i będzie ci się wyświetlać na YT reklama z jej udziałem. Myślałam, że ona jest znana tylko z tego, że jest dziewczyną Oscara.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Sok z żuka napisał:

Przecież ona się tak przedstawia w reklamach torebek daag. Wejdź raz czy dwa na str daag i będzie ci się wyświetlać na YT reklama z jej udziałem. Myślałam, że ona jest znana tylko z tego, że jest dziewczyną Oscara.

Nie wchodzę na stronę daag bo nie mam zamiaru kupować ich torebek , ja ją znam z youtube i że śniadaniówki PnŚ. Ja raczej obstawiam że on chce się wkręcić do telewizji bo tak zakochanego w sobie kolesia to dawno nie widziałam. On powinien z lustrem chodzić a nie z jakokolwiek dziewczyną.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasia taka podróżniczka, że z Justyna do Rzymu nie pojechała. Ta przyjaźń się rozmija już od dawna. Widać, ze Justyna woli spędzać czas np z Karoliną bo są na tym samym etapie życia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2023 o 22:20, Bidabida napisał:

Kasia taka podróżniczka, że z Justyna do Rzymu nie pojechała. Ta przyjaźń się rozmija już od dawna. Widać, ze Justyna woli spędzać czas np z Karoliną bo są na tym samym etapie życia 

Ona niby tylko z córką chciała. Dziwne, że jeździ bez męża. Nie ma co się oszukiwać, jeżdżenie na wakacje z dziećmi to koszmar. Jeżdżenie na wakacje z cudzymi dziećmi to jeszcze większy koszmar, który powoduje napięcia pomiędzy znajomymi 🤣 wiem, bo to przeżyłam. Wszystko trzeba dostosować do dzieciaka, a wyjazdy kosztują. I zamiast cieszyć się wakacjami, trzeba ciągle uwzględniać potrzeby dzieciaka. A to nóżki bolą, a to chce się zatrzymać przy straganie z zabawkami i odwalić płacz, przy następnym tak samo. A to szukanie restauracji z jedzeniem pod dziecko (chociaż we Włoszech to mniejszy problem, bo dzieci uwielbiają pizzę i makaron). No i na koniec, brak możliwości korzystania z życia nocnego na wyjeździe. Więc się nie dziwię, że Kaśka nie pojechała. Ja już nie jeżdżę z przyjaciółką i jej dzieciakiem, bo z takiego wyjazdu wyciąga się 50% tego co można wyciągnąć bez dzieciaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2023 o 11:00, Sok z żuka napisał:

Ona niby tylko z córką chciała. Dziwne, że jeździ bez męża. Nie ma co się oszukiwać, jeżdżenie na wakacje z dziećmi to koszmar. Jeżdżenie na wakacje z cudzymi dziećmi to jeszcze większy koszmar, który powoduje napięcia pomiędzy znajomymi 🤣 wiem, bo to przeżyłam. Wszystko trzeba dostosować do dzieciaka, a wyjazdy kosztują. I zamiast cieszyć się wakacjami, trzeba ciągle uwzględniać potrzeby dzieciaka. A to nóżki bolą, a to chce się zatrzymać przy straganie z zabawkami i odwalić płacz, przy następnym tak samo. A to szukanie restauracji z jedzeniem pod dziecko (chociaż we Włoszech to mniejszy problem, bo dzieci uwielbiają pizzę i makaron). No i na koniec, brak możliwości korzystania z życia nocnego na wyjeździe. Więc się nie dziwię, że Kaśka nie pojechała. Ja już nie jeżdżę z przyjaciółką i jej dzieciakiem, bo z takiego wyjazdu wyciąga się 50% tego co można wyciągnąć bez dzieciaka.

Pojechała z mamą, siostrą i córką także same kobietki. Mąż został  z synkiem to chyba naturalne, że nie zostawiła go z obcymi a z takim maluchem podróż byłaby trudniejsza.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta Kasia to powoli w tych barach to faceta zaczyna przypominać,  rozumiem że można chodzić na siłownię,  teraz pewnie lata bo jej się tam jakiś podoba ale bez przesady. Zero biustu i te ręce umięśnione 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2023 o 19:00, E21dytka napisał:

Ta Kasia to powoli w tych barach to faceta zaczyna przypominać,  rozumiem że można chodzić na siłownię,  teraz pewnie lata bo jej się tam jakiś podoba ale bez przesady. Zero biustu i te ręce umięśnione 

Też to zauważyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątek umarł :) Nie wiem jak Wy ale dla mnie ich kanał stał się bezbarwny. Niby coś wrzucają ale to wszystko wydaje się być takie na siłę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.07.2023 o 08:54, veronicakas napisał:

Wątek umarł 🙂 Nie wiem jak Wy ale dla mnie ich kanał stał się bezbarwny. Niby coś wrzucają ale to wszystko wydaje się być takie na siłę. 

Właśnie mam wrażenie, że nic się tam nie dzieje. Kaśka się skupia na podróżowaniu i treningach. Justyna na jedzeniu glutenu... Nawet mało reklam mają 😅 chyba, że przypominają o swoich torebkach/butach. Ostatnio wrzuciły film o letnich umilaczach- zauważyłam brak zrozumienia w minie Justyny odnośnie fascynacji Kaśki wobec kapelusza... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×