Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nataliaww

Natalia Kruczynska

Polecane posty

17 godzin temu, Nataliaww napisał:

Znacie? Co myślicie? Czyżby rozstała się z narzeczonym? Wiele faktów na to wskazuje

Jakich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie. Usunęła wszystkie zdjęcia z Filipem. 

A tak była miłość. Oświadczyny w śmigłowcu. Miało być planowanie pokazywane. 

Szkoda, bo kupili mieszkanie, wyremontowali. Wydawali się tacy normalni, że w końcu stworzą  pełna rodzinę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, esmeralda napisał:

Faktycznie. Usunęła wszystkie zdjęcia z Filipem. 

A tak była miłość. Oświadczyny w śmigłowcu. Miało być planowanie pokazywane. 

Szkoda, bo kupili mieszkanie, wyremontowali. Wydawali się tacy normalni, że w końcu stworzą  pełna rodzinę? 

Widocznie życie instagramowe nijak się ma do rzeczywistości. 
szkoda ze zaręczyny pokazać umie itp a powiedzieć szczerze ze nie wyszło już nie. 

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gwiazdyzyt napisał:

Widocznie życie instagramowe nijak się ma do rzeczywistości. 
szkoda ze zaręczyny pokazać umie itp a powiedzieć szczerze ze nie wyszło już nie. 

Jak się rozstala z głuchowskim  też było  cichosza. Dopiero w jakimś q&a przyznała, że  ją zostawił  a wręcz porzucił i byly przepychanki o dziecko. Później przestała całkiem komentowac,  bo pawel nie poruszał tego tematu i jakoś się dogadali. Jak jest wszystko ok, to pieje  nad swoim szczęściem a później cichutko, to sprawa prywatna,  uszanujcie naszą prywatnośc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, esmeralda napisał:

Jak się rozstala z głuchowskim  też było  cichosza. Dopiero w jakimś q&a przyznała, że  ją zostawił  a wręcz porzucił i byly przepychanki o dziecko. Później przestała całkiem komentowac,  bo pawel nie poruszał tego tematu i jakoś się dogadali. Jak jest wszystko ok, to pieje  nad swoim szczęściem a później cichutko, to sprawa prywatna,  uszanujcie naszą prywatnośc. 

Dziwne. 
jak się mówi o szczęściu to „fajnie” tez mówić o nieszczęściu. Tyle jest porzuconych kobiet, samotnych matek. To może komus pomoc - nawet osoba z insta jest porzucona i daje radę wiec zwykła Kowalska tez da. To nie jest powód do jakiegoś wstydu. Takie jest życie. 
rozstałam się z ojcem mojego dziecka w lutym. Dzisiaj z podniesiona głowa mówię otwarcie jak jest bo nie ma się czego wstydzić. Życie toczy się dalej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, esmeralda napisał:

Jak się rozstala z głuchowskim  też było  cichosza. Dopiero w jakimś q&a przyznała, że  ją zostawił  a wręcz porzucił i byly przepychanki o dziecko. Później przestała całkiem komentowac,  bo pawel nie poruszał tego tematu i jakoś się dogadali. Jak jest wszystko ok, to pieje  nad swoim szczęściem a później cichutko, to sprawa prywatna,  uszanujcie naszą prywatnośc. 

Oj ona dość często w jakiś odpowiedziach poruszała ten temat, przepychali się ostro ale widać, że teraz się dogadali i super. Uczyli mała razem jeździć na rowerze 🙂

22 minuty temu, Gwiazdyzyt napisał:

Dziwne. 
jak się mówi o szczęściu to „fajnie” tez mówić o nieszczęściu. Tyle jest porzuconych kobiet, samotnych matek. To może komus pomoc - nawet osoba z insta jest porzucona i daje radę wiec zwykła Kowalska tez da. To nie jest powód do jakiegoś wstydu. Takie jest życie. 
rozstałam się z ojcem mojego dziecka w lutym. Dzisiaj z podniesiona głowa mówię otwarcie jak jest bo nie ma się czego wstydzić. Życie toczy się dalej 

Wydaje mi się, że to dość świeży temat - drugi raz to przerabia tylko teraz ma swoje dzieci i dom. Temat pewnie dla niej nie łatwy, też nie wiadomo dlaczego tak się stało, może jakaś osoba trzecia się pojawiła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie właśnie bardzo denerwuje to, że jak jest u jakiejkolwiek influ dobrze, to wiemy o niej wszystko, co robi, z kim, gdzie chodzi, co je. Ale jeśli tylko czar pryska i układanka się sypie, to wtedy każdy zaslania się prywatnościa. Ja jednak bardzo cenie spójny wizerunek w sieci.

A co do ich związku, dla mnie szok, bo pokazywala non stop jaka jest z nim szczęśliwa. Dopiero jakiś czas temu zniknął z jej sm, nawet się nie obserwują. Może Natalia ma trudny charakter? Może nie każdy facet chce być pokazywany 70 tysiącom obcych ludzi?

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Nataliaww napisał:

Mnie właśnie bardzo denerwuje to, że jak jest u jakiejkolwiek influ dobrze, to wiemy o niej wszystko, co robi, z kim, gdzie chodzi, co je. Ale jeśli tylko czar pryska i układanka się sypie, to wtedy każdy zaslania się prywatnościa. Ja jednak bardzo cenie spójny wizerunek w sieci.

A co do ich związku, dla mnie szok, bo pokazywala non stop jaka jest z nim szczęśliwa. Dopiero jakiś czas temu zniknął z jej sm, nawet się nie obserwują. Może Natalia ma trudny charakter? Może nie każdy facet chce być pokazywany 70 tysiącom obcych ludzi?

Z drugiej strony ciężko się przyznać do porażki. A poza tym myślę, że znajdzie się wiele osób które będą jej pisać chamskie pw.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już dzisiaj w komentarzu ktoś napisał pod zdjęcie, że chodzi o rozstanie z Filipem. Jeszcze nie usunęła tego komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tam się dzieje? Sama wyjechała na urlop? Fifi usunął konto. Ich wspólne drugie konto zaczęło obserwować jej ex partnera  ... moda na sukces  😉 jej były uczy swoją  Ukrainkę o powstaniu warszawskim 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, esmeralda napisał:

Co tam się dzieje? Sama wyjechała na urlop? Fifi usunął konto. Ich wspólne drugie konto zaczęło obserwować jej ex partnera  ... moda na sukces  😉 jej były uczy swoją  Ukrainkę o powstaniu warszawskim 🤦‍♀️

Jest na mazurach z Filipem, że dwa razy się przewinął na insta w tle. A poza tym jak jeszcze miał konto to dodał relacje z Mazur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×