Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
TaAnna

Zmarszczki 34 lata

Polecane posty

Witam, ostatnio gdy ktoś mi zrobił zdjęcie (to nie to samo co selfie gdy ja sobie robie ;)) zauważyłam bardzo duże zmarszczki wokół oczu, szyi i w ogóle suchą, szarą skórę. Mam pytanie macie również zmarszczki w tym wieku ? Czy to normalne po prostu starzenie się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak, ale proces ten można trochę opóźnić. Szara i sucha skóra to wynik zaburzonej bariery hydrolipidowej. Staraj się ją nawilżać. Unikaj wysuszających żeli myjących, zamień je na pianki. Przeciwstarzeniowo sprawdzają się kosmetyki z biofermentami np. bioaktywny krem i serum Shelee. Serum można stosować na całą twarz, również pod oczy i na szyję. Mi zastąpiło krem pod oczy. Zainteresuj się też masażem twarzy, działa cuda tylko trzeba być systematycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. U mnie zmarszczki zaczęły pojawiać się po 30. Wtedy też wybrałam się do kosmetyczki, indywidualnie dobrała mi kosmetyki do codziennej pielęgnacji i co jakiś czas zaczęłam korzystać z zabiegów upiększających, głównie nawilżających. Mój ulubiony to Geneo , cudownie odświeża, rozjaśnia i napina skóra. Nie wiem skąd jesteś , ale mogę polecić Ci miejsce gdzie to robię ,SCM estetic w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×