Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Harmonia26

Kontakt wzrokowy na ulicy

Polecane posty

Hej, mam pytanie odnośnie kontaktu wzrokowego na ulicy.

Jak to u was jest, patrzycie się na ludzi idących z naprzeciwka? Jesli tak to dlaczego?

Ja nie przepadam jak ludzie się gapią, drażni mnie to dlatego sama też się nie gapie. 😄

pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, NakedBoy napisał:

Jak się nie gapisz to skąd wiesz, że się gapią.

Być może im się podobasz...

Ja czasem się patrzę w oczy, zwłaszcza jak ładna Pani

Bo wiele razy czułam, że ktoś się patrzy więc chciałam się "upewnić". Nie tylko faceci, kobiety również. Ale to nieważne, jestem ciekawa jak mają inni, czy się gapią z reguły w oczy czy wręcz przeciwnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Mariner00 napisał:

Trzeba umiec rozrozniac :zdawkowe spotkanie oczu od intencjonalnego nawiazania kontaktu wzrokowego.

LUdzie na uklicy patrza sie na twarze innych nawet o tym nie myslac ale jak zatrzymaja dluzej na nas wzrok a ty odpowiesz tez dluzej to jest intencjonalne nawiazanie kontaktu wzrokowego i to moze niesc za soba rozne konsekwencje:) Zaczynajac od usmiechu a konczac na dostaniu w "morde" 

Rozumiem. A Ty jak masz? Idziesz to patrzysz na ludzi czy na wprost siebie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, baba_yagga napisał:

Ja sie nie gapie. Czasem probuje zlapac kontakt wzrokowy jak przechodzi atrakcyjns laska. Natomiast gapią sie staruchy, ci to nie maja wstydu obrzydliwe dziady.

😂😂Hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Mariner00 napisał:

Patrze pod nogi!  aby nie potknac sie o wciaz wystajace plytki chodnikowe  niczym w PRLu 🙂 lub nie wejsc w kaluze 🙂 

Aaa no ja podobnie właśnie 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoglądam żeby nie przegapić znajomych, szczególnie tych, których dawno nie widzieliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj -

Cytat

Ja nie przepadam jak ludzie się gapią, drażni mnie to dlatego sama też się nie gapie -

hmmm bez urazy - ale czesto takie osoby maja jakies problemy na tle psycho 😜 moze warto na jakas terapie sie wybrac? cos przerobic?

albo jestes juz taki Typem czlowieka... co wyjsc powinno u rzetelnego-solidnego psycho 😉

poza tym obys w rozmowie z 2 osoba tak nie czynila tzn. uciekala wzrokiem gdzies na manowce 😜

oraz

ZASADA w tej materii czesto jest Prosta - im atrakcyjna Postac tym wiecej spojrzen - lub aparycja wybitnie unikalna-oczy niz wiekszosc 😛 (pomijam osoby ze statusem Star - z mediow czy z Rzadu-Sejmu, albo Kosmitow w ludzkiej skorze)

ale bywa tez tak ;))) choc rzadko - ze na Krokodyla-lice ktos spojrzy uwodzielsko - namietnie itp. jak z BR-VENEZUELA serialu! i co ciekawe ta osoba moze byc dosc atrakcyjna - ladna ;))) czesto ma ten ktos spaczony gust 😜
i
Dzis wiecej jednak Polakow (Polki bardziej) unika kontaktu wzrokowego z przeciwna Plcia... co ma to stety niezdrowe konsekwencje i wiele osob nie poznaje sie czesciej na ulicy - do tego Polacy sa jak nigdy teraz podzieleni glownie politycznie przez kilka Parti - a i wybory za krotki czas wiec jest jak jest... al sa tez inne kwestie tzn. Ja je widze wyrazniej niz inni.

Edytowano przez MakePEACE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×