Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Alicja katarzyna

Matka nieboska

Polecane posty

Nie od dawna nie. Przyjaciółka fabjulus (która nie ma problemu z reklamami ale oznaczaniem reklam tak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś chwilę obserwowałam, ale po jakimś czasie miałam dość.

Strasznie przytłaczająco- męcząca osobowość. Żona milionera i była przyjaciółka Fabjulus. Te dwie osoby pomogły jej w tym, żeby w ogóle zaistnieć w social mediach i otworzyć własną firmę, a ona usilnie próbuje sprzedać narracje, że zrobiła wszystko sama samiusieńka xD 

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, AniaPova napisał:

Kiedyś chwilę obserwowałam, ale po jakimś czasie miałam dość.

Strasznie przytłaczająco- męcząca osobowość. Żona milionera i była przyjaciółka Fabjulus. Te dwie osoby pomogły jej w tym, żeby w ogóle zaistnieć w social mediach i otworzyć własną firmę, a ona usilnie próbuje sprzedać narracje, że zrobiła wszystko sama samiusieńka xD 

 

No kreuje się na wielką przedsiębiorczynię, tak przynajmniej wynika z jej story.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, AniaPova napisał:

Kiedyś chwilę obserwowałam, ale po jakimś czasie miałam dość.

Strasznie przytłaczająco- męcząca osobowość. Żona milionera i była przyjaciółka Fabjulus. Te dwie osoby pomogły jej w tym, żeby w ogóle zaistnieć w social mediach i otworzyć własną firmę, a ona usilnie próbuje sprzedać narracje, że zrobiła wszystko sama samiusieńka xD 

 

Jak to była przyjaciółka Fabjulus? To już nie są kumpelami? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Nieznan_zdzislawa napisał:

Jak to była przyjaciółka Fabjulus? To już nie są kumpelami? 

Kumpelami może i są, ale ewidentnie nie są już takimi psiapsi jak kiedyś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, AniaPova napisał:

Kumpelami może i są, ale ewidentnie nie są już takimi psiapsi jak kiedyś. 

No właśnie widzę że mniej się oznaczają na stories i chyba już nie prowadzą razem tej firmy ze skarpetkami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to ona nie może się zdecydować czy bardziej chce pokazać taką zwykłą kobietą ze zwykłymi problemami czy bogacza, która ciągle podróżuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kasiakasia88 napisał:

Dla mnie to ona nie może się zdecydować czy bardziej chce pokazać taką zwykłą kobietą ze zwykłymi problemami czy bogacza, która ciągle podróżuje

Ona raczej nie ma zwykłych problemów przeciętnego zjadacza chleba .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Nieznan_zdzislawa napisał:

No właśnie widzę że mniej się oznaczają na stories i chyba już nie prowadzą razem tej firmy ze skarpetkami. 

Kiedyś tam pisała, że Jula musiała się skupić na nowych projektach i już razem nie pracują ale OCZYWIŚCIE dalej się kolezankuja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jagoda_Malina3 napisał:

Kiedyś tam pisała, że Jula musiała się skupić na nowych projektach i już razem nie pracują ale OCZYWIŚCIE dalej się kolezankuja!

Kiedyś się często pokazywały na story , teraz cisza już od dawna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Julka poszła do TV to się poluznily biznesowo. Nieboska oczywiście ADHD sobie zdiagnozowała, ma normalne problemy bogatych. Sto srok za ogon, specjalista we wszystkim, ruch, dieta, hipochondryczka, ale stać ją na wszystkie badania świata. Dzieci fajnie wychowuje, widać miłość, pomimo opiekunek. Chociaż chorzy jeżdżą na wakacje, czego nie popieram. 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Jagoda_Malina3 napisał:

Kiedyś tam pisała, że Jula musiała się skupić na nowych projektach i już razem nie pracują ale OCZYWIŚCIE dalej się kolezankuja!

Z Bohosiewicz też chyba nie ma przyjaźni. A pamiętam że nawet na wakacjach w Azji razem były po rozstaniu J z dziennikarzem miłującym czyste stoły i napoje wyskokowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, Fabjulus poszła do hells kitchen i myslala że Bóg wie jaka kariera ją czeka.... opuściła ich różowe biuro, wydała kolejne książki, ( na fali "popularnosci" po programie) a Matka Nieboska sama w ich biurze i kosztami biurowymi została... dobrze że tam jest jeszcze ta trzecia laska w biurze, właścicielka firmy crocodoro  więc jakoś im tam idzie. Ale ewidentnie można było zobaczyć że Fabjulus zostawiła nieboską na lodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja pamiętam jak Fabjulus się zachwycała tym różowym biurem, czego ona tam nie dokona i jak będzie się rozwijać dzięki takim warunkom, a potem nagle cisza i koniec z różowym biurem. 

Więc na pewno coś się między nimi popsuło, ale oficjalnie tego nie powiedzą, bo nie chcą dramy. 

Kiedyś Fab była zapraszana na wszystkie imprezy, które organizowała Nieboska, a teraz cisza i od czasu do czasu pewnie dla świętego spokoju gdzieś się oznaczą, ale dobrych stosunków to tam już nie ma na pewno. 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak tak, ostatanio była impreza ich wspólnej psiapsi od Crocodoro ( chrzciny dziecka) , Nieboska zostala matką chrzestną., i Fabjulus tez była na imprezie, ale ani pół zdjęcia razem.  z tego co pamietam swego czasu na Q&A u Nieboskiej padały pytania o Julkę. I pamietam jak powiedziała/czy tam napisała : dużo pytań mam o "wiadomokogo" . Bardzo proszę idźcie do tej osoby i zapytajcie czemu postanowila się wycofać z mojego życia... mnie nie pytajcie.   Jakoś tak to brzmiało. i myśle, że to było szczerze.. i wiele innych sygnałów było gdzie można było odczytać, że to Fabjulus zawaliła.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie- z czysto ekonomicznego punktu widzenia.. Julce nie było rózowe biuro potrzebne...  dodatkowe i to pewnie niemałe koszty, plus czas dojazdu w tą i wewtą. (Julka jest z Katowic a biuro w Gliwicach)

Te swoje stories, te filmiki, książki ebooki itd może spokojnie pisać z domu jak syn jest w szkole/u swojego taty. Może sobie iść gdzieś blisko w Kato do kawiarni, kupić jedną kawę i śniadanie i sobie siedzieć i tworzyć. ma tez czesto spotkania na miescie, wyjazdy... Wiec w sumie bez sensu zrzucać się na wspólne biuro aby raz na tydzień wpadać na ploty i niby "wspólne projekty' ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam, że jakiś czas temu też miała pytania o Fab i coś tam pisała, że mają kontakt i oznaczyła Julkę, a tamta nawet tego nie udostępniła i nic nie odpisała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tak dokładnie.  

I szczerze mówiąc akurat jestem zaskoczona takim obrotem spraw bo wydawało się że to taka fajna dojrzała przyjaźń.  

Wcześniej Fabjulus wiele lat przyjaźniła się z Mają Bohosiewicz,  znały się jeszcze od podstawówki.  Ale to widać było że to Majka kopnela Julkę w ty ł ek. Majka szybko się triggeruje, szybko odpala i kończy relacje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, canada2030 napisał:

w sumie- z czysto ekonomicznego punktu widzenia.. Julce nie było rózowe biuro potrzebne...  dodatkowe i to pewnie niemałe koszty, plus czas dojazdu w tą i wewtą. (Julka jest z Katowic a biuro w Gliwicach)

Te swoje stories, te filmiki, książki ebooki itd może spokojnie pisać z domu jak syn jest w szkole/u swojego taty. Może sobie iść gdzieś blisko w Kato do kawiarni, kupić jedną kawę i śniadanie i sobie siedzieć i tworzyć. ma tez czesto spotkania na miescie, wyjazdy... Wiec w sumie bez sensu zrzucać się na wspólne biuro aby raz na tydzień wpadać na ploty i niby "wspólne projekty' ....

To szkoda, że Julka nie przemyślała tego wcześniej i się do tego zobowiązała 😉

Ja osobiście myślę, że Julka chciała złapać wszystkie sroki za ogon. Mieć gdzieś przystań w postaci biura, pewnie większość była tam urządzona i zrobiona za kasę Nieboskiej, więc świetny układ z perspektywy Fab, jest miejsce na rozwój biznesu i może koleżanki jeszcze na coś wpadną to już w ogóle można przyjść na gotowe, a z drugiej strony pewnie myślała, że po HK czeka ją wielka kariera w TV, Warszafka i te sprawy xD i dlatego porzuciła to różowe biuro. Bo myślała, że zrobi karierę gdzie indziej i nie dla niej jakieś tam Gliwice. A tu nie wyszło, warszawska kariera się nie udała, nowych projektów brak, i jak wyżej napisałaś zwyczajnie nie opłaca się jej ciągnąć czegoś finansowo skoro  może robić wszystko z domu. 

Jakby nie było Julka zachowała się nie w porządku. Zwłaszcza, że Nieboska była jej przyjaciółką. Można było sprawę załatwić w inny sposób, a tu wyszło, że z Fab bardzo interesowna i nieszczera osoba. Nie dziwię się, że tak jej się sypią te wielkie przyjaźnie i znajomości. Raczej nie jest to materiał na szczerą przyjaciółkę skoro potrafi wystawiać tak inne osoby. 

 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieboska była kiedyś związana ze znanym dziennikarzem, mówiła o tym w podcascie u Fab (bez personaliów). Tragiczna historia 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niebardzo napisał:

Nieboska była kiedyś związana ze znanym dziennikarzem, mówiła o tym w podcascie u Fab (bez personaliów). Tragiczna historia 😞

Straszna była ta jej historia, ale ten dziennikarz chyba nie był aż tak bardzo znany, bo nie kojarzę takiego przypadku śmierci bardzo znanego dziennikarza. Pewnie znany u niej w mieście 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Niebardzo napisał:

Nieboska była kiedyś związana ze znanym dziennikarzem, mówiła o tym w podcascie u Fab (bez personaliów). Tragiczna historia 😞

Historia sama w sobie przykra, ale on raczej nie był znany. Z tego co mówiła był ustawiony w swoich kręgach, ale żeby był kimś znanym na całą Polskę to raczej nie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2023 o 14:38, canada2030 napisał:

Tak, Fabjulus poszła do hells kitchen i myslala że Bóg wie jaka kariera ją czeka.... opuściła ich różowe biuro, wydała kolejne książki, ( na fali "popularnosci" po programie) a Matka Nieboska sama w ich biurze i kosztami biurowymi została... dobrze że tam jest jeszcze ta trzecia laska w biurze, właścicielka firmy crocodoro  więc jakoś im tam idzie. Ale ewidentnie można było zobaczyć że Fabjulus zostawiła nieboską na lodzie

W drugiej strony patrząc, każdy czasem zmienia zdanie. Wynajmować biuro  na siłę bo przyjaciółka, też jest chore. Wiadomo, jest to zobowiązanie z którego nie powinno się tak o zrezygnować  i nie wiemy tak naprawdę jak to między nimi było. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakas osoba od 2 czy 3 lat , stalkowała crocodoro   i teraz znowu coś zaczęła... wysyłała jakieś wiadomości do influencerów do jakiś tam dużych kont że Marka crocodoro to w ogóle jakaś tania chińszczyzna i że można takie same rzeczy znaleźć na portalu Shein. No i Julka o tym powiedziała na swoim stories i wymieniła nazwę tego portalu, No i nagle konto Julki zniknęło

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×