Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
janowaja

Dietoterapia

Polecane posty

Mam pytanie czy diety M. Lenartowicz są takie super hiper? Pytam bo wypuściła turbo dietę, ale po tym jak pokazała posiłki, to wydaje mi się, że wiecznie chodziłabym głodna. Niestety pokazuje same zachwyty fanek i pisze o wywalonych serwerach, bo wszyscy chcą je kupić. Zgodnie z zasadą mocno ograniczonego zaufania do influencerów, nawet z kierunkowym wykształceniem, to mam wrażenie, że to po prostu marketing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głodna nie powinnaś być, mam poprzednie diety low carb i nie jadłam wszystkich posiłków. A te jej zachwycające się fanki (o ile to prawdziwe osoby) to jakieś nawiedzone są albo w życiu dobrego jedzenia nie próbowały. Dla mnie część przepisów jest ok, część nie bardzo. Im dłużej ją śledzę tym bardziej mnie irytuje ten jej nachalny marketing i ciągłe podkreślanie, że jest naj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam sporo jej diet. Faktycznie raczej głodna być nie powinnaś. Dla mnie jedyny minus to cena produktów do przygotowania. Po drugie niektórych u mnie w pobliskich sklepach nie ma a ja nie lubię jeździć i szukać po całym mieście czy dana przyprawa/produkt jest. Na pewno podreperowałam swoje zdrowie dzięki tym dietom. Teraz wybieram co mi pasuje i czy mam czas na przygotowanie.

Edytowano przez Joanna Darc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×