Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Martyna111

Co z nim dalej robić?

Polecane posty

Wychodzi na to że on chciał mnie tylko bzyknac. Raz się cieszy na mój widok drugiego dnia mówi że że mną nie rozmawia. Ja wiem ze on się że mną droczy. Ale z drugiej strony nie okazuje mi szacunku. Wiem że ta relacja nie ma sensu chociaż wiem że mnie kocha. On się publicznie jak ja jestem wypiera mnie a jak mnie nie ma to się chwali że że mną spał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Martyna111 napisał:

Wychodzi na to że on chciał mnie tylko bzyknac. Raz się cieszy na mój widok drugiego dnia mówi że że mną nie rozmawia. Ja wiem ze on się że mną droczy. Ale z drugiej strony nie okazuje mi szacunku. Wiem że ta relacja nie ma sensu chociaż wiem że mnie kocha. On się publicznie jak ja jestem wypiera mnie a jak mnie nie ma to się chwali że że mną spał.

Tak tobi facet który wg ciebie kocha???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Matix napisał:

Jeżeli komuś się chwali, że z Tobą spał to znaczy, że się Tobą bawi. Do tego nie okazuje Tobie szacunku. Na twoim miejscu zostawionym go. Samemu też można żyć. Ja nie mam żadnej i jakoś żyję.

Już go zostawiłam. Ale on dalej prowadzi ta swoją grę. Z tego co wiem to za plecami mówi do kolegów że mnie kocha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bimba napisał:

Tak tobi facet który wg ciebie kocha???

Ja tylko stwierdzam że mnie kocha po jego zachowaniu wobec mnie Wyczuwam to po prostu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Martyna111 napisał:

Już go zostawiłam. Ale on dalej prowadzi ta swoją grę. Z tego co wiem to za plecami mówi do kolegów że mnie kocha. 

Ten pijak, co pożycza od ciebie pieniądze? 🤣

Temat do usunięcia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Matix napisał:

I bardzo dobrze zrobiłaś. Najwyraźniej lubi tak grać innymi ludźmi. Nie jest to normalny człowiek jeśli Ciebie tak traktuje. Kolegom może tak mówić a jak przychodzi co do czego to traktuje Ciebie poniżajaco.

On przed seksem też jest dla mnie miły po mnie poniżał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę uwazasz ze mężczyzna który wstydzi sie ciebie jednocześnie cie kocha? Ty masz jednak cos z głową kobieto. Dajesz sie wykorzystywac jak uposledzona i jeszcze naiwnie wierzysz w jego uczucia. Chyba do twojej dupy...zaczynam wierzyc ze masz orzeczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki szatanskiej pysze 
jednych nie słucham, innych nie słysze  LOL 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Martyna111 napisał:

On przed seksem też jest dla mnie miły po mnie poniżał.

Ja miam podobnie. Przed seksem mój facet jest kochany i czuły, ale następnego dnia gra tylko caly dzień i muszę go prosić aby spędził ze mną czas. Muszę prosić go o zakończenie gry i czekać aż skończy i przyjdzie, chociaż mówiłam mu, że to ja inicjuję wspólne spędzanie czasu 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, AgataBlueberry napisał:

Ja miam podobnie. Przed seksem mój facet jest kochany i czuły, ale następnego dnia gra tylko caly dzień i muszę go prosić aby spędził ze mną czas. Muszę prosić go o zakończenie gry i czekać aż skończy i przyjdzie, chociaż mówiłam mu, że to ja inicjuję wspólne spędzanie czasu 😞

On nie dorósł do związku. 

Po co Ci taki facet?

Chodzi mu pewnie tylko o jedno. Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Martyna111 napisał:

Wychodzi na to że on chciał mnie tylko bzyknac. Raz się cieszy na mój widok drugiego dnia mówi że że mną nie rozmawia. Ja wiem ze on się że mną droczy. Ale z drugiej strony nie okazuje mi szacunku. Wiem że ta relacja nie ma sensu chociaż wiem że mnie kocha. On się publicznie jak ja jestem wypiera mnie a jak mnie nie ma to się chwali że że mną spał.

Nie no jasne, łobuz kocha najmocniej, nie? 😀 Masz dziwną definicję miłości:classic_ninja:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początu naszego związku jeszcze bardziej się starał, kupował kwiaty i razem spędzalismy czas, ale ostatnio tylko gry i gry. Też gdy się zaczęlismy spotykać to miałam niską samoocenę i jak często coś mówił to tylko przytakiwałam, nawet jeśli coś mi się nie podobało. Gdy wyprowadziliśmy się na studia to nabrałam pewności siebie większej i zaczęłam wyrażać swoje zdanie jak miałam inne, ale grzecznie i spokojnie. Wtedy nie raz sie denerwował i nieraz się mnie pytał ,,A co ty sobie myślisz, że…?”Chyba nie podoba mu się też to, że częściej wychodzę z innymi ludźmi, a wcześniej miałam tylko jego. Proponowałam mu wielokrotnie wyjścia z innymi ludźmi, 2 razy się zgodził, potem odmawiał. A sam nie ma żadnych znajomych nie licząc tych co ma w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, BabkaBożaBizzare napisał:

Naprawdę uwazasz ze mężczyzna który wstydzi sie ciebie jednocześnie cie kocha? Ty masz jednak cos z głową kobieto. Dajesz sie wykorzystywac jak uposledzona i jeszcze naiwnie wierzysz w jego uczucia. Chyba do twojej dupy...zaczynam wierzyc ze masz orzeczenie...

Mieszkamy w małej miejscowości! Musimy to ukrywać że się spotykamy żeby nas nie obgadywano. On dobrze myśli. Oficjalnie ja też udaje ze nas nic nie łączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, AgataBlueberry napisał:

Ja miam podobnie. Przed seksem mój facet jest kochany i czuły, ale następnego dnia gra tylko caly dzień i muszę go prosić aby spędził ze mną czas. Muszę prosić go o zakończenie gry i czekać aż skończy i przyjdzie, chociaż mówiłam mu, że to ja inicjuję wspólne spędzanie czasu 😞

U mnie jest tak że oficjalnie nie możemy się pokazywac ze względów jego rodzinnych. Po kryjomu widzę że mnie kocha.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Martyna111 napisał:

Mieszkamy w małej miejscowości! Musimy to ukrywać że się spotykamy żeby nas nie obgadywano. On dobrze myśli. Oficjalnie ja też udaje ze nas nic nie łączy.

A co wy jestescie celebryci ktorych zyciami żyje gmin? Śmieszna jestes. Chyba ze wskoczylas zajetemu do lozka ale wówczas to oboje jestescie siebie warci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BabkaBożaBizzare napisał:

A co wy jestescie celebryci ktorych zyciami żyje gmin? Śmieszna jestes. Chyba ze wskoczylas zajetemu do lozka ale wówczas to oboje jestescie siebie warci.

Mieszkam w takiej msc że jeżeli coś jest ważne to lepiej to ukrywać dlatego nie obnoszę się tak z tym że się spotykamy. Spotykamy się po kryjomu tylko my wiemy kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Martyna111 napisał:

Mieszkam w takiej msc że jeżeli coś jest ważne to lepiej to ukrywać dlatego nie obnoszę się tak z tym że się spotykamy. Spotykamy się po kryjomu tylko my wiemy kiedy.

I tak jestes pewna jego miłości ze co 2 dzien musisz pytac o nia obcych ludzi. Aha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, LeżaczekBene napisał:

To ta pipa od studiów po 30scte

Musi byc uposledzona. Trochę jej współczuję bo jest jak zabawka i nawet tego nie ogarnia. A i przetlumaczyc sobie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, lex_ington napisał:

chwali sie ze spal z Tobą? znalem takich chlopczyków dawno temu i to byly takie marionetki grupowe, cipeusze szukające akceptacji. Dziwne ze nie wyczulas slabej jednostki i rozlozylas nogi. koles jest mentalnie na poziomie Maćka z klanu. Lipa sie przyznac do takiego.🤣🤣🤣

Cipeusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×