Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Jula213

Pomocy bardzo się martwię

Polecane posty

Wczoraj spalam z otwartym na oścież oknem. Obudziłam się z bólem gardła i powiększonym węzłem chłonnym na szyi z prawej strony. Ostatnimi czasy podczas palenia jednorazowki tez trochę bolało mnie gardło. Ale to tylko czasami i tak trochę. Pierwszy raz miałam taka sytuacje około dwa tyg temu. Dodam jeszcze ze teraz miałam lekka gorączkę wczoraj i dziś 36.9. Czy możliwe ze to przez stres. Panikuje bo wyczytałam w necie ze twardy powiększony węzeł chłonny oznacza nowotwór. A mój jest twardy i boli jak dotykam.y. Boli mnie całe gardło ale już mniej niż wczoraj. Nie mam żadnego kataru ani nic w tym stylu. Dziś byłam u lekarza i dał mi antybiotyk i powiedział ze zobaczymy co się będzie dziać. Pomocy czy ja przesadzam??? W głowie mam czarne scenariusze. Rodzice twierdzą ze chyba wyłącza mi ten internet bo strasznie panikuje czytając to. Mam pytanie do was czy to możliwe ze to jakiś nowotwór??? Bardzo mnie to martwi. Dodam jeszcze ze mam 16 lat i pale od paru miesięcy ze stresu. Czuje się osłabiona tak jakbym była chora. Lekarz powiedział jednak ze w moim gardle żadnej wydzieliny nie widzi. A co jak to coś poważnego? Wszyscy mówią ze przesadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×