Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kejti2022

Asiastasiaa

Polecane posty

Też się nad tym zastanawiałam,..nawet przed chwilą oglądałam jej stories. Mam wrażenie, że właśnie się coś tam między nimi wydarzyło. Już jakiś czas temu, wyjechała sama z małym do jakiegoś domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, beznadziejnaja napisał:

Też się nad tym zastanawiałam,..nawet przed chwilą oglądałam jej stories. Mam wrażenie, że właśnie się coś tam między nimi wydarzyło. Już jakiś czas temu, wyjechała sama z małym do jakiegoś domku.

Już nawet nie obserwują siebie nawzajem 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Kejti2022 napisał:

Już nawet nie obserwują siebie nawzajem 🤔

Ale mieszkają razem? Bynajmniej zdjęcia dodaja z ich domu... Nie ogarniam totalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Kejti2022 napisał:

Już nawet nie obserwują siebie nawzajem 🤔

Obserwują 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aska ogłosiła ze Mateusz wybrał inną drogę. Widać ze to on podjął decyzje być może była nawet totalnie tym zaskoczenia, nie wiemy co tak naprawdę się dzieje za kulisami kamery jak tylko radosne chwile pokazuje, a dziś ledwo łzy powstrzymywała. 

Edytowano przez Rielka
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Rielka napisał:

Aska ogłosiła ze Mateusz wybrał inną drogę. Widać ze to on podjął decyzje być może była nawet totalnie tym zaskoczenia, nie wiemy co tak naprawdę się dzieje za kulisami kamery jak tylko radosne chwile pokazuje, a dziś ledwo łzy powstrzymywała. 

Widziałam. Szkoda 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Kejti2022 napisał:

Widziałam. Szkoda 

Szkoda, szkoda. Tymbardziej ze oni byli ze sobą od młodzieńczych lat. Taka pierwsza miłość na lata. Może jednak to chwilowe ale szanuje jej prywatność i nie będę jej wypytać. Widać ze to bardzo przezywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Rielka napisał:

Szkoda, szkoda. Tymbardziej ze oni byli ze sobą od młodzieńczych lat. Taka pierwsza miłość na lata. Może jednak to chwilowe ale szanuje jej prywatność i nie będę jej wypytać. Widać ze to bardzo przezywa.

Dzisiaj związki łamią się jak zapałki. Wystawianie wszystkiego na świecznik też nie jest dobre. Prywatność powinna zostać prywatnością. Szczęście lubi ciszę. W każdym razie - może jeszcze się poskładają.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też domyślałam się, że coś się dzieje. Obserwuje ją odkąd mieszkała w bloku. Wydawała się taka miłość a tu proszę, jednak nic mie trwa wiecznie. Szkoda dziewczyny i dziecka. Raczej się tego nie spodziewała bo całkiem niedawno były story z wakacji, na których wydawało się wszystko ok, chyba że to były tylko pozory. Szkoda 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, bambi969 napisał:

Ja też domyślałam się, że coś się dzieje. Obserwuje ją odkąd mieszkała w bloku. Wydawała się taka miłość a tu proszę, jednak nic mie trwa wiecznie. Szkoda dziewczyny i dziecka. Raczej się tego nie spodziewała bo całkiem niedawno były story z wakacji, na których wydawało się wszystko ok, chyba że to były tylko pozory. Szkoda 😞

Szkoda, pewnie,że szkoda. Uważam,że prywatności, życia rodzinnego nie powinno się sprzedawać w sieci. A niestety jest to dziś zjawisko powszechne wśród tych wszystkich influ....

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2023 o 21:45, Rielka napisał:

Aska ogłosiła ze Mateusz wybrał inną drogę. Widać ze to on podjął decyzje być może była nawet totalnie tym zaskoczenia, nie wiemy co tak naprawdę się dzieje za kulisami kamery jak tylko radosne chwile pokazuje, a dziś ledwo łzy powstrzymywała. 

Póki co mieszkają nadal razem.. sądząc po tym co wrzucają na insta.. ciekawe, prawda? Może jednak poszedł po rozum do głowy.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Kwiat90 napisał:

Póki co mieszkają nadal razem.. sądząc po tym co wrzucają na insta.. ciekawe, prawda? Może jednak poszedł po rozum do głowy.. 

Zauważyłam właśnie 🤔🤔

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kejti2022 napisał:

Zauważyłam właśnie 🤔🤔

Może jednak wrócili do siebie, chociaż nie chcą jeszcze teraz tego obwieszczać. Swoją drogą Asia ostatnio wybierała narożnik i nowy dywan, więc może ma w planie wyprowadzkę. Może mieszkanie jest Jego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno na fb dodała relacje z Wrocławia i on ja całuję w policzek. Na inste tego nie wstawila. Myślicie że wymyślili to dla zasięgów? Ciekawe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Paulina1992p napisał:

Podobno na fb dodała relacje z Wrocławia i on ja całuję w policzek. Na inste tego nie wstawila. Myślicie że wymyślili to dla zasięgów? Ciekawe 

Skąd takie info? Na ig wstawiała screen z wiadomościami od ludzi , że widać ,że szczęśliwa itd. Więc może się dogadali 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2023 o 20:17, Kejti2022 napisał:

Skąd takie info? Na ig wstawiała screen z wiadomościami od ludzi , że widać ,że szczęśliwa itd. Więc może się dogadali 

Na ig zdjęcie. Powrót 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, xBletka napisał:

Co się dzieje z Asią, nie dodaje nic w sieci, aż dziwne... 

Dodaje cały czas. Może masz bloka 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety chyba tak.. póki co na koncie u Asi cisza.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że media społecznościowe pokazują tylko urywek ale i z tego można dużo wywnioskować. Dla mnie ta laska to tylko kupuje, non stop kupuje. Pierdoły za pierdołami. Codziennie Pepco, Sinsay. Codziennie paczki i linki. A jak nie to, to dzióbki do kamery, część laseczki pije kawkę, znowu zakupy, znowu dzióbki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, redżina napisał:

Ja wiem że media społecznościowe pokazują tylko urywek ale i z tego można dużo wywnioskować. Dla mnie ta laska to tylko kupuje, non stop kupuje. Pierdoły za pierdołami. Codziennie Pepco, Sinsay. Codziennie paczki i linki. A jak nie to, to dzióbki do kamery, część laseczki pije kawkę, znowu zakupy, znowu dzióbki. 

Niestety większość wszystkich influ bazuje na sprzedawaniu swojej prywatności...swojej, swoich dzieci, rodzin. Wszystko na świeczniku, wszystko pokazane, zaraz za tym w kolejce jest ten potworny konsumpcjonizm, zakupoholizm...A później niestety wszystko to może przekładać się na relacje rodzinne 🤷🏼‍♀️ i wychodzi jak wychodzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×