Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

redżina

Zarejestrowani
 • Zawartość

  185
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

158 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. redżina

  Czy influ robią nas w konia?

  Zazwyczaj wszystko co nie jest słodko pierdzące to hejt. Do tego niestety doprowadziły te influ. Najgorzej kiedy napiszesz że coś się nie podoba, to zaraz obrończynie się znajdą z tekstami typu : po co piszesz ? jesteś toksyczna! nudzi Ci się że piszesz takie komentarze ? Aha, czyli wszystko co tęczowe można pisać i można poświęcać temu czas, ale nic innego już nie można. Hipokryzja pogania hipokryzją !
 2. redżina

  Czy influ robią nas w konia?

  No właśnie. Ostatnio się zastanawiałam co taka Braeve (chyba tak się pisze?) robiłaby poza instagramiem i YouTube który próbuje rozkręcić od wielu lat ? Mąż piłkarz( nie jakoś wybitnie zdolny), tylko się przeprowadza za nim, dziecko i nic więcej. Konto to nic odkrywczego, zdjęcia drogich kosmetyków (koniecznie z dłonią i pokazywaniem paznokci), ciuchy, lansowanie się z LGS, kawki w centrum Katowic i…nic.
 3. redżina

  Hej lobuzy

  Taaaak i robi zdjęcia dziecka z jogurtami
 4. redżina

  Hej lobuzy

  Owszem dziecka nie pokazują, ale zarabiać zarabiali. W jednym z filmów Karo zapraszała do współpracy firmę Bartek, to dostała komentarz że ta firma nie wchodzi w układy z influ bo nie szukają desperacko zarobku i to słabe że gada takie rzeczy tym bardziej że każdy wie że te buty są drogie. Na drugi dzień komentarz zniknął…
 5. redżina

  Hej lobuzy

  On w ogóle kobietą się powinien urodzić…
 6. redżina

  Loveandgreatshoes lgs 2022

  W tym filmie nie ma współpracy bo byłyby inaczej zrobiony, pokazane wszystkie dodatki z Ikea i pitolenie o tym przez pół filmu jak tylko tam się zaopatrują. Kiedyś miały, fakt.
 7. redżina

  Loveandgreatshoes lgs 2022

  Taki na odwal się.
 8. redżina

  Loveandgreatshoes lgs 2022

  Apart i buty 🫣
 9. redżina

  Loveandgreatshoes lgs 2022

  W filmie, jakiś tydzień ten moment jak Justyna pyta Kasi czy naprawdę to kupowała w żabce No hit ! A w opisie filmu na samym dole malutkimi literami napisane że film powstał z żabką
 10. redżina

  Loveandgreatshoes lgs 2022

  I tak nic nie przebije reklamy żabki, jak to poleciały sobie na spontaniczny piknik i Kasia spontanicznie kupiła soczki z żabki i zachwyty Justyny że ona nie wiedziała że tak świetne rzeczy są w żabce. Komentarze się posypały i to słuszne, a one olały widzów i dalej wciskają kity jak to ten konkretny mop i odkurzacz są niezbędne w życiu Kasia reklamująca prostownice też przekonywała że będzie nosić proste włosy bo tak cudowne urządzenie ale jak skończyła reklamować tak loki powróciły. Catering dietetyczny wjeżdżał codziennie na insta, przestały dostawać za darmochę to nagle już nie jest taki pyszny i potrzebny w życiu, mimo że ratował im życie bo takie zapracowane. Nie ma tam już żadnej wiarygodności.
 11. redżina

  Loveandgreatshoes lgs 2022

  Bo to było pod kątem reklamy, więc wiesz…
 12. redżina

  Loveandgreatshoes lgs 2022

  Albo to dziecko jego partnerki i zaangażował się w wychowanie. Tylko oni wiedzą co tam się zdarzyło… Tak swoją drogą Kasia nagrywająca jak płacze…współczułam, ale z drugiej strony włączać kamerę i nagrywać takie emocje by potem wrzucać na YouTube….
 13. redżina

  Loveandgreatshoes lgs 2022

  Oj, to będzie ciężko Kasia na wakacjach twierdząc że nie chce korzystać z wifi aby czerpać z wakacji dużo reklamowała Apart i buty także ten…
 14. redżina

  Loveandgreatshoes lgs 2022

  To prawda, jak widzę nowy film to od razu rozwijam opis żeby sprawdzić co to za współpraca znowu…
 15. Co sądzicie o rozmowie z Martyną Wojciechowską? Komentarze różne, podobno większość negatywnych usunięte.
×