Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Bommie

Kawusia Bardowska

Polecane posty

52 minuty temu, Mamitta napisał:

Film, który ma 190 tys wyświetleń ma tylko 200 komentarzy. To nie wygląda na zbudowaną relacje z widzami, usuwanie też nie pomaga, a potem dramatyczne szukanie uwagi jak przy tym zdjęciu z karetki. Ja myślę, że widzowie jednak widzą.

Oby było tak jak piszesz...🙏🏼👌🏼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Mamitta napisał:

Film, który ma 190 tys wyświetleń ma tylko 200 komentarzy. To nie wygląda na zbudowaną relacje z widzami, usuwanie też nie pomaga, a potem dramatyczne szukanie uwagi jak przy tym zdjęciu z karetki. Ja myślę, że widzowie jednak widzą.

Duża część widzi, ale to raczej widzowie przypadkowi. Wierne fanki są oburzone krytyką, nie rozumieją jej i życzą zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej jak z dziada pan się zrobi. Niby pan ,a slowa z butów wychodzi z każdej strony,tyle że rosna mniemania o sobie, ktore nie pokrywaja sie z rzeczywistością. Anna zachowuje się jakby byla bogiem i carem, a tymczasem to przecietnej urody dziewucha ,ktora groszem nie smierdziala jako singielka. Reprezetuje soba tylko głupotę,pyche w połączeniu z bieda umysłową. Garbaty karakan nie rozumie że MIEĆ to nie to co BYĆ.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.12.2023 o 22:10, Bommie napisał:

Znów straszysz paragrafami? Skoro tak, to zapewne wiesz, że na udostępnianie wizerunku bez zgody też jest paragraf, a to właśnie robi twoja koleżanka Anka wobec swoich dzieci. 

To są jej dzieci, które są niepełnoletnie, i może robić z ich wizerunkiem co jej się podoba. Czuję zażenowanie czytając te Wasze wypociny i widzę, że naprawdę nie zdajecie sobie sprawy z konsekwencji tego, co tutaj wypisujecie, jednak czegóż można się spodziewać, po "osobach", które tak wyrażają się o innych. Zazwyczaj ludzie krytykujący, sami są zakompleksieni, i niewiele osiągnęli w swoim życiu. Jak możecie sobie spojrzeć w lustro? I po co ją oglądacie skoro Was irytuje? Żeby potem "przychodzić" tutaj i pisać te farmazony? Szczerze? Możecie co najwyżej jej buty czyścić. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Mamitta napisał:

Izabelka nie chce krytyki u siebie i swoich bliskich, ale sama kogoś chętnie skrytykuje. Może zamiast psuć tu atmosferę porozmawiasz ze swoją znajomą i powiesz, że nie tędy droga w szukaniu atencji w internecie. Może warto też więcej uwagi poświęcić dzieciom, bo bym się zapadła pod ziemię jakby moje dziecko nie czuło się komfortowo i chciało chodzić wcześniej do szkoły bo lubi rozmawiać. Może Pani idealna jak już chcesz pomóc to zastanów się nad konsekwencjami obecności dzieci w sieci i ich wykorzystywania do reklamy albo tego jak to wpłynie na ich zdrowie psychiczne, bo konsekwencje nie są znane. Może o tym byś się wypowiedziała, bo ja szczerze mówiąc jakbym była znajomą to bym się dziećmi bardziej przejęła niż analizą komentarzy na forum.

Nie jestem jej znajomą, choć w sumie trochę tak, bo sama prowadzę profil na IG i nawzajem się obserwujemy, natomiast to, co tutaj czytam, jest okropne. Myślę, że każde dziecko chciałoby żyć w tak szczęśliwej rodzinie jaką tworzą Bardowscy, a tutaj piszą takie, które nie mają połowy tego co ma ona, bo jest fajną, zaradną i pracowitą kobietą, która wybrała sobie równie zaradnego męża. W większości nasze życie składa się z naszych wyborów, i z autopsji wiem, że ludzi boli czyjeś szczęście, więc wtedy pieprzą trzy po trzy i wymyślają, tak jak wy (celowo wy z małej litery) tutaj na tym forum. Nie jedna, oj uwierzcie, że nie jedna z takiego forum, skończyła źle  i w strachu "odszczekiwała" wszystko 😁

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Izabelka33 napisał:

Nie jestem jej znajomą, choć w sumie trochę tak, bo sama prowadzę profil na IG i nawzajem się obserwujemy, natomiast to, co tutaj czytam, jest okropne. Myślę, że każde dziecko chciałoby żyć w tak szczęśliwej rodzinie jaką tworzą Bardowscy, a tutaj piszą takie, które nie mają połowy tego co ma ona, bo jest fajną, zaradną i pracowitą kobietą, która wybrała sobie równie zaradnego męża. W większości nasze życie składa się z naszych wyborów, i z autopsji wiem, że ludzi boli czyjeś szczęście, więc wtedy pieprzą trzy po trzy i wymyślają, tak jak wy (celowo wy z małej litery) tutaj na tym forum. Nie jedna, oj uwierzcie, że nie jedna z takiego forum, skończyła źle  i w strachu "odszczekiwała" wszystko 😁

tak jak wy (celowo wy z małej litery) 

Jaka typiara😆 napiszę poprawnie żeby was obrazić 😂😂😂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, szeloba napisał:

tak jak wy (celowo wy z małej litery) 

Jaka typiara😆 napiszę poprawnie żeby was obrazić 😂😂😂

Peron jej odjechał nieźle. Zarzuca ludziom ze niepochlebnie pisza o jej kolezance ,ktorej nawet osobiście nie zna (jak twierdzi) na forum plotkarskim 🤔 Straszy i obraża ,ale swego jadu nie dostrzega 🤦 Prowadzi profil na ig ,a ciągle waruje na kafeterii 😅

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Izabelka33 napisał:

To są jej dzieci, które są niepełnoletnie, i może robić z ich wizerunkiem co jej się podoba. Czuję zażenowanie czytając te Wasze wypociny i widzę, że naprawdę nie zdajecie sobie sprawy z konsekwencji tego, co tutaj wypisujecie, jednak czegóż można się spodziewać, po "osobach", które tak wyrażają się o innych. Zazwyczaj ludzie krytykujący, sami są zakompleksieni, i niewiele osiągnęli w swoim życiu. Jak możecie sobie spojrzeć w lustro? I po co ją oglądacie skoro Was irytuje? Żeby potem "przychodzić" tutaj i pisać te farmazony? Szczerze? Możecie co najwyżej jej buty czyścić. 

A ja czuję zażenowanie, gdy ktoś broni takich patologii. Pewnie sama też handlujesz własną prywatnością, dziećmi, rodziną by mieć na poliuretanową torebkę z Guessa, coby znajome zazdrościły? 

No bardzo jest Anka zaradna i pracowita, skoro jej jedyny pomysł na zarobek to sprzedawanie najbardziej intymnych szczegółów z życia.

Znajdź sobie wypowiedź Dody na ten temat. Całkowicie się z nią zgadzam!

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, antyklekotowcy napisał:

Peron jej odjechał nieźle. Zarzuca ludziom ze niepochlebnie pisza o jej kolezance ,ktorej nawet osobiście nie zna (jak twierdzi) na forum plotkarskim 🤔 Straszy i obraża ,ale swego jadu nie dostrzega 🤦 Prowadzi profil na ig ,a ciągle waruje na kafeterii 😅

Strasznie nudne życie musi mieć. Do tego frustracje i kompleksy, bo nie może się wybić na Insta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Izabelka33 napisał:

To są jej dzieci, które są niepełnoletnie, i może robić z ich wizerunkiem co jej się podoba. Czuję zażenowanie czytając te Wasze wypociny i widzę, że naprawdę nie zdajecie sobie sprawy z konsekwencji tego, co tutaj wypisujecie, jednak czegóż można się spodziewać, po "osobach", które tak wyrażają się o innych. Zazwyczaj ludzie krytykujący, sami są zakompleksieni, i niewiele osiągnęli w swoim życiu. Jak możecie sobie spojrzeć w lustro? I po co ją oglądacie skoro Was irytuje? Żeby potem "przychodzić" tutaj i pisać te farmazony? Szczerze? Możecie co najwyżej jej buty czyścić. 

Ach, jeszcze jedno. Pobaw się w detektywa i strażnika moralności na Pudlu czy innych portalach plotkarskich. Tam setki, jak nie tysiące ludzi wypowiadają się niepochlebnie o twojej (celowo z małej litery 😉) przyjaciółce, więc po co ograniczasz się do Kafeterii, na której jest tylko kilka osób? Daj popis swoim umiejętnościom tam, a anka na pewno odwdzięczy ci się paczką w postaci poliestrowej ...enki z upadłego sklepu 😂

Edytowano przez Bommie
Literówka
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Izabelka33 napisał:

Nie jestem jej znajomą, choć w sumie trochę tak, bo sama prowadzę profil na IG i nawzajem się obserwujemy, natomiast to, co tutaj czytam, jest okropne. Myślę, że każde dziecko chciałoby żyć w tak szczęśliwej rodzinie jaką tworzą Bardowscy, a tutaj piszą takie, które nie mają połowy tego co ma ona, bo jest fajną, zaradną i pracowitą kobietą, która wybrała sobie równie zaradnego męża. W większości nasze życie składa się z naszych wyborów, i z autopsji wiem, że ludzi boli czyjeś szczęście, więc wtedy pieprzą trzy po trzy i wymyślają, tak jak wy (celowo wy z małej litery) tutaj na tym forum. Nie jedna, oj uwierzcie, że nie jedna z takiego forum, skończyła źle  i w strachu "odszczekiwała" wszystko 😁

Każde dziecko chciałoby być non stop nagrywane? I żeby matka nie mówiła bezpośrednio do niego tylko poprzez ekran telefonu mówiąc o nim do widzów? Każde dziecko by chciało, by inni wiedzieli, że ma problemy z mową czy postawą i musi jeździć z tym do lekarzy? Każde dziecko chciałoby być odarte z prywatności, bo obcy ludzie muszą wiedzieć, co robi po szkole? Każde dziecko by chciało być rekwizytem reklamowym dla swojej uzależnionej od SM matki?

Nie sądzę. Wręcz jestem pewna, że nie i wierzę głęboko, że kiedyś te dzieci ich pozwą. A przynajmniej synek, bo córka zapowiada się tak samo jak matka.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie... Właśnie, po co ją się zniżam do poziomu tutejszej "dyskusji". Podejrzewam, że skończy się to dla Was, jak skończyło się w wielu sprawach o pomówienia, bo jakieś zakompleksione dziewuszątka chciały dodać sobie atencji, pisząc o ludziach których nie znają, jakieś totalne wymysły, bo skąd Wy możecie wiedzieć, jak ona naprawdę żyje? Na Instagramie pokazuje się 2% z tego, co tak naprawdę się dzieje w naszym życiu. Jednak znajdą się takie, które będą myślały, że jak zobaczyły dwie relacje, to już wiedzą wszystko o wszystkim 😄 Jestem w szoku, jeśli macie dzieci, a piszecie o kimś takie rzeczy i uważacie że jestescie anonimowe, i niby lepsze bo nie nagrywacie swoich dzieci? Jednak skoro tu potraficie być tak okropne dla obcego człowieka, to z pewnością w domu Wasze "nienagrywane" dzieci, i tak nie mają z czego czerpać. Z takich "matek" wydmuszek, które oburzone , że Ania robi  dzieciom krzywdę, a same wypisują tu takie rzeczy, że włos się jeży na głowie. Jednak jak to mówią "Głupiemu nie przetłumaczysz, a mądremu tłumaczyć nie musisz" Bez odbioru. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Izabelka33 napisał:

W sumie... Właśnie, po co ją się zniżam do poziomu tutejszej "dyskusji". Podejrzewam, że skończy się to dla Was, jak skończyło się w wielu sprawach o pomówienia, bo jakieś zakompleksione dziewuszątka chciały dodać sobie atencji, pisząc o ludziach których nie znają, jakieś totalne wymysły, bo skąd Wy możecie wiedzieć, jak ona naprawdę żyje? Na Instagramie pokazuje się 2% z tego, co tak naprawdę się dzieje w naszym życiu. Jednak znajdą się takie, które będą myślały, że jak zobaczyły dwie relacje, to już wiedzą wszystko o wszystkim 😄 Jestem w szoku, jeśli macie dzieci, a piszecie o kimś takie rzeczy i uważacie że jestescie anonimowe, i niby lepsze bo nie nagrywacie swoich dzieci? Jednak skoro tu potraficie być tak okropne dla obcego człowieka, to z pewnością w domu Wasze "nienagrywane" dzieci, i tak nie mają z czego czerpać. Z takich "matek" wydmuszek, które oburzone , że Ania robi  dzieciom krzywdę, a same wypisują tu takie rzeczy, że włos się jeży na głowie. Jednak jak to mówią "Głupiemu nie przetłumaczysz, a mądremu tłumaczyć nie musisz" Bez odbioru. 

Zaraz zaraz, zarzucasz nam, że oceniamy kogoś negatywnie na podstawie rzekomych 2% tego, co się dzieje u kogoś w życiu, tymczasem na podstawie tych samych 2% jesteś w stanie ocenić, jaki to ktoś jest nieskazitelny?😂😂😂🤦🤦🤦

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Bommie napisał:

Zaraz zaraz, zarzucasz nam, że oceniamy kogoś negatywnie na podstawie rzekomych 2% tego, co się dzieje u kogoś w życiu, tymczasem na podstawie tych samych 2% jesteś w stanie ocenić, jaki to ktoś jest nieskazitelny?😂😂😂🤦🤦🤦

Przezywa i rozklada na czynniki pierwsze każdy wpis tutaj o Annie 🤦 Gubi się w zeznaniach i nie potrafi sie odniesc do tego co niewygodne,nie potrafi tez konkretnie wskazac czego my karakanowi tak bardzo zazdrościmy 😏 Jedyne co potrafi to wstawiac wyrazy w cudzysłowie🤦😅

Edytowano przez antyklekotowcy
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, antyklekotowcy napisał:

Przezywa i rozklada na czynniki pierwsze każdy wpis tutaj o Annie 🤦 Gubi się w zeznaniach i nie potrafi sie odniesc do tego co niewygodne,nie potrafi tez konkretnie wskazac czego my karakanowi tak bardzo zazdrościmy 😏 Jedynieco potrafi to wstawiac wyrazy w cudzysłowie🤦😅

Ano właśnie, już 2 razy zapytałam ją kto i czego zazdrości i do tej pory nie otrzymałam odpowiedzi. Ona nas na podstawie wpisów na kafeterii oceniać może, ale my anki, która w internecie sama na siebie podaje dowody swojego lenistwa już nie. Uprawia tzw. relatywizm moralny🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Izabelka33 napisał:

W sumie... Właśnie, po co ją się zniżam do poziomu tutejszej "dyskusji". Podejrzewam, że skończy się to dla Was, jak skończyło się w wielu sprawach o pomówienia, bo jakieś zakompleksione dziewuszątka chciały dodać sobie atencji, pisząc o ludziach których nie znają, jakieś totalne wymysły, bo skąd Wy możecie wiedzieć, jak ona naprawdę żyje? Na Instagramie pokazuje się 2% z tego, co tak naprawdę się dzieje w naszym życiu. Jednak znajdą się takie, które będą myślały, że jak zobaczyły dwie relacje, to już wiedzą wszystko o wszystkim 😄 Jestem w szoku, jeśli macie dzieci, a piszecie o kimś takie rzeczy i uważacie że jestescie anonimowe, i niby lepsze bo nie nagrywacie swoich dzieci? Jednak skoro tu potraficie być tak okropne dla obcego człowieka, to z pewnością w domu Wasze "nienagrywane" dzieci, i tak nie mają z czego czerpać. Z takich "matek" wydmuszek, które oburzone , że Ania robi  dzieciom krzywdę, a same wypisują tu takie rzeczy, że włos się jeży na głowie. Jednak jak to mówią "Głupiemu nie przetłumaczysz, a mądremu tłumaczyć nie musisz" Bez odbioru. 

Zamiast się w kółko powtarzać i straszyć sądem, może byś wymieniła która z nas czego KONKRETNIE zazdrości ance? Ilekroć o to pytam NIGDY nie otrzymuję odpowiedzi. Zamiast tego jest zarzucanie głupot lub milczenie 😂

Bez odbioru? To dlaczego w ogóle zaczynasz dyskusję? Nikt cię o zdanie nie pytał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×