Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Siusiakissimus

Na ulicy więcej pięknych dziewczyn niż w pracy, wśród znajomych i na uczelni

Polecane posty

Czy też zauważacie, że na ulicach i w sklepach widujecie dużo tak pięknych dziewczyn, że to po prostu wasz ideał, natomiast w waszym otoczeniu, w szkole, na studiach, w pracy, wśród waszych znajomych, takie zdarzaja się bardzo rzadko?

Zastanawiam się z czego to wynika, ale pewnie z tego, że wszystkich dziewczyn jakie moglem poznać w szkole, na studiach, wśrod znajomych i w pracy, było duzo mniej, niż mijam dziewczyn na ulicach i w sklepach. Na ulicach i w sklepach przecież też większość jest przeciętnych, ale nawet nie zwracam na nie uwagi

No może jeszcze w szkole bylo wiecej pieknych, w roznych klasach, a przede wszystkim nie byly zajete. Natomiast w doroslym zyciu, nawet jesli zdarzy sie jakaś piękność, to na 200% albo idzie ze swoim facetem, albo ma obrączkę na palcu

Ale dlaczego w ogóle o tym mówię?

Bo zawsze kiedy widzę na ulicy lub w sklepie taki mój ideał, to myślę sobie, że szkoda, że nie chodzę z nią np na jakieś wspólne zajęcia, bo gdybym chodził, to byłyby okoliczności, żeby ją poznać. Natomiast w sklepie, lub na ulicy? Mam wrażenie, że próba zapoznania się z zupełnie obcą dziewczyną, wyglądałyby bardzo desperacko, a ona mogłaby się mnie bać, że obcy facet ją zaczepia - kobiety zwykle reagujá z lękiem, gdy podchodzi do nich obcy facet. To dlatego oszuści działają w parach damsko-męskich, bo kiedy do kobiety podchodzi para, to kobieta do której podchodzą nie jest podejrzliwa, jest otwarta na rozmowę, a nie przyjmuje pozycji obronnej i nie myśli głownie, że zostanie zaatakowana

W sumie może to byłby niezły pomysł, żeby podrywać na ulicy dziewczyny, będąc z koleżanką, tylko która koleżanka zgodziłaby się tak pomagać??

Edytowano przez Siusiakissimus
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Krikę napisał:

czasem widze takie cuda na ulicy, ze szok

ostatnio taka szatynka zgrabna jak marzenie, z plaskim odkrytym brzuchem, kozaczki i ta spodniczka, o ja prdl jak ona wygladala!!!!!!!

Wyglądanie tak pięknie powinno być zakazane, przecież to może doprowadzić do wypadku samochodowego, a nawet karambolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×