Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kam99

Problem przez NTM

Polecane posty

Nie bardzo wiem gdzie umieścić więc w 2 miejscach spróbuje.

Otóż od paru lat nasilily się moje problemy z pęcherzem neurogennym. kiedyś miałem jedynie moczenie nocne, dziś niestety zdarza się w ciągu dnia wskutek czego nosze pieluchy dla doroslych.

Od paru tygodni jestem w związku i nie rozmawiałem z moja druga połówka o tym jeszcze nie wiem jak zacząć.

Pytanie do pań jak wy byście zareagowały koniec związku bo czegoś się obawiacie a jeśli tak to czego. 

Proszę o poważne odpowiedzi bez żartów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Jeśli jesteś w bardzo świeżym związku, to może daj sobie jeszcze czas, myślę że pewne sprawy mogą jeszcze zaczekać, tak, abyście nieco lepiej się poznali i mieli czas by zaufać sobie? 

Ja na początku na pewno byłabym bardzo zaskoczona tą informacją, pewnie byłoby mi  z tym dziwnie, zwłaszcza, że związek jeszcze bardzo krótki i niewiadomo co z tego wyjdzie. 

Wydaje mi się, że to nie musi oznaczać końca związku, przecież na pewno jest możliwość leczenia. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie korzystam z pieluch bo leczenie kazde mozliwe zawiodło i do końca życia będę taki problem miał pewnie. Pieluch nie widać bo dzisiaj robią je mało widoczne i nosze dłuższy sweter zazwyczaj  jesteśmy 3 miesiące.

Jak myślisz Jak byś ty zareagowała i jak mam rozpocząć rozmowa.

Przepraszam że zawracam głowę ale nikogo tu chyba dziś nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu dałabym sobie jeszcze trochę czasu, 3 miesiące to jeszcze krótki czas. 

A jeżeli nie chcesz czekać... To po prostu musisz to jakoś powiedzieć. Wiem ze bedzie to niewyobrażalnie trudne dla Ciebie, dlatego myślę że możesz sobie jeszcze dać z 2-3 miesiące na przygotowanie się do tego tematu i oswojenie się, natomiast nie da się inaczej jak powiedzieć o tym wprost. 

 

Moja reakcja zależna by była na pewno od stopnia zaangażowania. Im dłużej bym była z taką osobą, tym bardziej bym była zaangażowana i Twój problem spotkałby się z większym zrozumieniem  tak myślę. 

 

Jak długo się z tym borykasz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy pamiętam od zawsze ale w liceum zaczęły się wpadki i w wieku licealnym z wielkim bólem założyłem pierwsza pieluche na dzień straszny stres że coś się odznacza mialem.Do dziś zanim wyjdę z domu starannie odbieram ubrania. Teraz przyszła kolej na powazne związki jak myślisz czy może mnie wysmiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego radzę Ci jeszcze trochę zaczekać, poznasz tę dziewczynę lepiej, zdobędziesz większe zaufanie. Im dłużej z nią będziesz, tym mniejsze ryzyko odrzucenia. 

Czy może Cię wyśmiać? Nie znam jej więc ciężko mi jest powiedzieć. Jeżeli traktuje Cię poważnie, to Cię nie wyśmieje. A jeśli chce się tylko pobawić, to niestety tak to może się skończyć. 

Czy naprawdę wyczerpales już wszystkie możliwości leczenia? Co mówią lekarze? Może jest szansa by leczyć się w jakiejś lepszej klinice, prywatnie, w jakimś innym mieście? A może zgłoś się do jakiegoś znanego lekarza, ktory np występuje w programach telewizyjnych, tylko oczywiście nie chodzi mi o to żebyś Ty wystąpił w takim programie, tylko żebyś poszedł do niego prywatnie. Myślałeś o tym? Może brzmi to abstrakcyjnie, ale skoro słyszy sie, że Ci lekarze niejedno widzieli i z różnych problemów potrafili ludzi wyciągnąć, to może i Tobie pomoże? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×