Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Wafel

Włosiary

Polecane posty

Dzieje się coś ciekawego w uniwersum włosolubnym? Pytań bo królowa dzików wrzuca poradniki dla byłych włosomaniaczek a mi się wydawało że była kiedyś afera o używanie słowa wlosomaniaczka i ze tylko jedna osoba w PL może go używać bo je sama stworzyła jako pierwsza. Coś się zmieniło i każdy może używać słowa wlosomaniaczka? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie siedzę w ich uniwersum, ale nadal obserwuję agnieszkę niedziałek od czasu do czasu. Nie wiem, mi jakoś wizerunkowo się kłóci to jak zaczęła zachwalać jakieś loreale, teraz na insta jakaś klinika piękna. Mam wrażenie, że zjednała sobie dużo ludzi takim wizerunkiem koleżanki obok, a teraz wchodzi w bycie influ. 

a i w ogóle temat włosowy już mi się przejadł, ile można wałkować jedne i te same tematy w kółko 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no jest tam jakaś drama, zobaczcie na reakcje i komenatrze pod reklamą loreala z nią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, 3 gracje napisał:

no jest tam jakaś drama, zobaczcie na reakcje i komenatrze pod reklamą loreala z nią. 

Gdzie jest ta reklama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Blada napisał:

Gdzie jest ta reklama?

na fb Loreal Paris Polska 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nie dziwię się, że ludzie są co najmniej skonsternowani. Co prawda daleka jestem od powiedzenia, że agnieszka mocno odradzała firmy typu loreal, ale bardziej skupiała się na świadomej pielęgnacji - czyli czytaniu składów, natomiast loreale itd. są znane z raczej nieadekwatnych składów w porównaniu do ceny. plus ona przyczyniła się do popularyzacji kosmetyków naturalnych do pielęgnacji włosów. 
mogę nawet uwierzyć, że te nowe szampony na wzór olaplexu czy coś innego może mieć rzeczywiście lepszy skład niż zazwyczaj, ale mimo wszystko - no kurde, gryzie się to w ch----j xD musiała sporą sumkę przygarnąć, szkoda, bo to już równia pochyła jeśli chodzi o wizerunek i takie zaufanie w tym co poleca. 
tak rlm po jej cbd xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×