Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Hetty

Sąsiad z piętra wyżej nade mną strzepuje mi pościel, popiół z papierosów i inne na mój balkon

Polecane posty

A wcześniej nawet znalazłam 2 niedopałki na parapecie zewnętrznym od strony kuchni. Palił papierosy i niedopałki wyrzucał przez okno i te 2, o których napisałam utkwiły na parapecie. 

Nie chciałabym bezpośrednio zwracać mu uwagę, ponieważ nie wiem co to za człowiek, gdyż od jakiegoś czasu wynajmuje mieszkanie. Gość może mieć ok. 25 lat, mieszka z partnerką. Przyznam, że obawiam się, żeby po złości nie zniszczył lub uszkodził mi mieszkanie. Słyszałam nawet o podpaleniach. Jeżeli ktoś tak się zachowuje to nie wiadomo jaka mogłaby być jego reakcja.

Ktoś ma jakieś pomysły jak temu zapobiec?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem. Jestem osobą asertywną i raczej nie mam problemu, żeby komuś coś przekazać albo omówić jakąś trudną kwestię. Jednak w tym przypadku, ponieważ nie znam tej osoby nie chcę tego uczynić bezpośrednio z powodów jak wyżej. Niektórzy ludzie są niezrównoważeni, mściwi, etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że patrząc od strony okna z kuchni w bloku po przeciwnej stronie widzę czasami podobne obrazki. Ludzie też zamiast udać się na trzepak strzepują a to pościel a to koc czy inne rzeczy.

To my Polacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dalszym ciągu poszukuję rozwiązania. Może jednak komuś coś przyjdzie do głowy. Co dwie, trzy... głowy to nie jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×