Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
AnnuszkaA

Jestem chora na schizofrenie

Polecane posty

Witajcie. Od 2012 jestem zdiagnozowana na schizofrenie. Mało w życiu pracowałam. Prawie wcale. Zaraz po skończeniu szkoły odbyłam dwa półroczne starze. Potem kilka lat później pracowałam 13 m-cy na kuchni. Rok temu 5-m-cy w ochronie i teraz od września wróciłam do ochrony. Praca ta zaniża poczucie mojej wartości. Nie skończyłam studiów. Nie wiem co by mi sprawiało przyjemność. Jestem sama, tzn. Nie jestem w związku. Mieszkam z rodzicami i rok młodszym bratem. Ja mam 34... Czy macie jakieś ciekawe propozycje... Jak zacząć być szczęśliwą? 

Pozdrawiam.

 

Edytowano przez AnnuszkaA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie to uczucie być chorym na schizofrenię? Opowiedz mi proszę jak choroba wpływa na twoje życie.

Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd jesteś 

Dnia 19.09.2023 o 13:18, AnnuszkaA napisał:

Witajcie. Od 2012 jestem zdiagnozowana na schizofrenie. Mało w życiu pracowałam. Prawie wcale. Zaraz po skończeniu szkoły odbyłam dwa półroczne starze. Potem kilka lat później pracowałam 13 m-cy na kuchni. Rok temu 5-m-cy w ochronie i teraz od września wróciłam do ochrony. Praca ta zaniża poczucie mojej wartości. Nie skończyłam studiów. Nie wiem co by mi sprawiało przyjemność. Jestem sama, tzn. Nie jestem w związku. Mieszkam z rodzicami i rok młodszym bratem. Ja mam 34... Czy macie jakieś ciekawe propozycje... Jak zacząć być szczęśliwą? 

Pozdrawiam.

 

heh skąd jesteś ? Odezwij sue do mnie prywatnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2023 o 13:18, AnnuszkaA napisał:

Witajcie. Od 2012 jestem zdiagnozowana na schizofrenie. Mało w życiu pracowałam. Prawie wcale. Zaraz po skończeniu szkoły odbyłam dwa półroczne starze. Potem kilka lat później pracowałam 13 m-cy na kuchni. Rok temu 5-m-cy w ochronie i teraz od września wróciłam do ochrony. Praca ta zaniża poczucie mojej wartości. Nie skończyłam studiów. Nie wiem co by mi sprawiało przyjemność. Jestem sama, tzn. Nie jestem w związku. Mieszkam z rodzicami i rok młodszym bratem. Ja mam 34... Czy macie jakieś ciekawe propozycje... Jak zacząć być szczęśliwą? 

Pozdrawiam.

 

@AnnuszkaA nie mogę wyslac priw wiec napisz do mnie kamilh_6a@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio się zorientowałem że moją koleżanka chorują na schizofrenię.Teraz trochę mi głupio bo czasami mogłem coś źle powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×