Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Paryz London

Co Wam się podoba u...

Polecane posty

Teraz dla odmiany, bo co się komu nie podoba u Youtuberek, to pisane jest w innych wątkach, to dla odmiany napiszcie, co Wam się podoba, u lubianej i nielubianej Youtuberki, która może działać Wam na nerwy.

Zacznę pierwsza: podobają mi się potrawy jakie robi Myśliwcowa  chętnie bym u niej coś zjadla, ładnie podane, wygląda na dobre.

Monika z Cudalow-podoba mi się jej wygląd, figura, tak wiem, korzystała z zabiegów chirurgii i ma niańki do dzieci  ale jednak w krótkim czasie przeszła 4 porody, praktycznie rok po roku, a to nie jest obojętne dla figury, mimo zabiegów medycyny estetycznej.

U dawnej Otry to, że mimo niepelnosprawności i wielu dziwnych poglądów mimo wszystko nie zamknęła się z sobie, gdzieś tam jezdzi, pasjonuje się Ich troje,  prowadzi różowe planety I nosi bluzki z cekinami, ale postawcie się w jej położeniu, który nie wpadł w depresję? Mimo tego ona wydaje się być zadowolona z tego, co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię jak je powolnie dobija śmieciowym jedzeniem i beznadziejnym weterynarzem. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Sakatia napisał:

Lubię jak je powolnie dobija śmieciowym jedzeniem i beznadziejnym weterynarzem. 

Evita, to ty?

Edytowano przez PodTwojąObronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, PodTwojąObronę napisał:

Ja lubię u Szusz to, że tak dba o zwierzątka, a u Boogie serdeczność i rodzinną atmosferę.

A u siebie miły charakter i  inteligencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, PodTwojąObronę napisał:

Evita, to ty?

A któżby inny;)

Tej drugiej jeszcze ru brakuje 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Paryz London napisał:

A któżby inny;)

Tej drugiej jeszcze ru brakuje 😉

Macie po kilka kont i dlatego zarzucacie to innym. Typowe dla ludzi o małym rozumku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szusz ma nieźle cycki, ale na głowę to worek musiałbym założyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś założyłam podobny wątek, ale jednak łatwiej pisać o wadach niż zaletach 🙂  Boguśka AnR, podziwiam za odwagę, pewnośc siebie, to że jej się chce mimo ogromnych trudności, Boogie za czystość w chacie, widać, że jest pedantką, Karo i Darek za pracowitość i konsekwentne nie kupczenie dzieckiem. Andziaks za życzliwość w stosunku do rodziny swojego męża, za hojność bo mimo ogromnej kasy nie musiałaby się godzić na sponsorwanie wyjazdów całej rodzinki i masy prezentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2023 o 17:59, Sakatia napisał:

Macie po kilka kont i dlatego zarzucacie to innym. Typowe dla ludzi o małym rozumku. 

Ty siedzisz z przyczajki wszędzie gdzie się da. Ja mam tylko jedno konto, a ty ciągle objawiasz się jako ktoś inny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×