Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Ann39

Monika i dzieciaki cudaki

Polecane posty

Dnia 19.10.2023 o 00:10, Ann39 napisał:

Ostatnio zaczęłam obserwować, co o niej sądzicie?

Coś mi koment nie chce się załadować... kurcze co jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałam że pojechali na turnus i dopiero wtedy ubrali D okulary, wcześniej jak zwykle temat olewali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Bo gu s taki kochany mądry  bardzo rezolutny, widać że  fajnie się go na insta ogląda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o nowym wywiadzie? Czy wywiad w ośrodku a. wyglądał podobnie czy inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Książki nie czytałam, a jedynie urywki wywiadu. Ona jest moim zdaniem zaburzonym człowiekiem.. uważa że to wszystko jest śmiesznie, cpanie, puszczanie się za hajs.. rozumiem opowiadać o przeszłości ale M sprawia wrażenie dumnej z tego. A przecież to żaden wesoły temat. 
mnie w niej wkurza, ze jak ktoś ma odmienne zdanie, lub zwraca jej uwagę na szkodliwość czegoś co robi, to traktuje to jako wielki hejt i atak. Jest wiecznie umęczona dziećmi i musi uciekać, a tak naprawdę od wszystkiego ma ludzi.. kreuje się na “zwykłą matkę” ale zupełnie nie rozumie, że jest mocno uprzywilejowana kasa. Na dodatek kasa która zarabia tak naprawdę na prywatności dzieci.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po 2 lub wiecej latach prawie nie  zagladam odkad fokus konta jest na nia(a zwl. odkad zmienila nazwe konta, zdjecie profilowe). ona  i jej styl zycia, jej zadufanie w sobie mnie totalnie nie interesuja, tak samo jak ciagle reklamy.

Edytowano przez snikers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Dagusia88 napisał:

Książki nie czytałam, a jedynie urywki wywiadu. Ona jest moim zdaniem zaburzonym człowiekiem.. uważa że to wszystko jest śmiesznie, cpanie, puszczanie się za hajs.. rozumiem opowiadać o przeszłości ale M sprawia wrażenie dumnej z tego. A przecież to żaden wesoły temat. 
mnie w niej wkurza, ze jak ktoś ma odmienne zdanie, lub zwraca jej uwagę na szkodliwość czegoś co robi, to traktuje to jako wielki hejt i atak. Jest wiecznie umęczona dziećmi i musi uciekać, a tak naprawdę od wszystkiego ma ludzi.. kreuje się na “zwykłą matkę” ale zupełnie nie rozumie, że jest mocno uprzywilejowana kasa. Na dodatek kasa która zarabia tak naprawdę na prywatności dzieci.. 

Mnie przypomina nastolatkę, która chce zaimponować na osiedlu niekoniecznie grzecznym chłopakom. Stoi przed nimi, popisuje się, chichocze i chwali że w szkole dyrka złapała ją na paleniu, ma naganę, szlaban od starych na kieszonkowe, ale ona ma wywalone ( z dumą). Jestem rowniacha joł joł. Z skrócie totalna niedojrzałość i te same schematy. Zwróćcie na mnie uwagę, zrobię i powiem najgłupsze rzeczy, tylko patrzcie, słuchajcie! No...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2023 o 00:10, Ann39 napisał:

Ostatnio zaczęłam obserwować, co o niej sądzicie?

A my nie. Do głowy by mi nie przyszło obserwować kogoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×