Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
madeline

Znaczenie snów i dziwnych znaków

Polecane posty

Mam 2 pytania:

1. Czy ktoś wie jak interpretować sen, w którym zmarły podlewa kwiaty w swoim domu? Szukałam znaczenia w sennikach, ale nigdzie nie odnalazłam znaczenia snu ze zmarłym tylko ,,zwykłego'' podlewania kwiatów (btw sen przyśnił się mojej babci, a dotyczy naszego niedawno zmarłego dziadka).

2. Czy ktoś spotkał się z sytuacją, w której podczas chrzczenia dziecka ze ściany samoczynnie spadł święty obrazek? Przypadek dotyczy mojego znajomego, który mimo osiągnięcia sukcesu zawodowego ma bardzo złożony i ciężki charakter, co często wpływa na sposób traktowania przebywających z nimi ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2023 o 21:40, madeline napisał:

Mam 2 pytania:

1. Czy ktoś wie jak interpretować sen, w którym zmarły podlewa kwiaty w swoim domu? Szukałam znaczenia w sennikach, ale nigdzie nie odnalazłam znaczenia snu ze zmarłym tylko ,,zwykłego'' podlewania kwiatów (btw sen przyśnił się mojej babci, a dotyczy naszego niedawno zmarłego dziadka).

2. Czy ktoś spotkał się z sytuacją, w której podczas chrzczenia dziecka ze ściany samoczynnie spadł święty obrazek? Przypadek dotyczy mojego znajomego, który mimo osiągnięcia sukcesu zawodowego ma bardzo złożony i ciężki charakter, co często wpływa na sposób traktowania przebywających z nimi ludzi.

Może opisz w komentarzu na sennik.biz i tam kiedyś opisałam swoje sny i mi wyjaśnili. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2023 o 08:12, Xao123 napisał:

A ja proponuję spytać księdza tak poprostu i już 

Ja bym tez Celowal w Zakonnice, a pozniej nawet w LUCYFERA 😜Tylko jego jak i Boga do dzis nikt nie poznal
Face-Face - wiec ciezko mega bedzie z nim o porade 😜
(a jak ktos widzial w myslach itp. to odpada! i nie to samo!, gdyz czesto jest to vizaulizacja fantazy neuronow-szyszynki).

Edytowano przez MakePEACE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kitt1 napisał:

Chodzisz do spowiedzi? nic niezatajasz pragniesz żonatego.

Który to ten żonaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kitt1 napisał:

Nie wiem to grzech ciężki bardzo ciężki,

Jeszcze cięższym jest wciskać kobiecie kłamstwo, że będąc żonatym, pożądać ją to nie grzech, bo jest wolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kitt1 napisał:

Doprecyzuje gubię żonę, przyszłą żonę czy kochankę.

Siebie przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kitt1 napisał:

Też nie wiem będąc żonatym, lubisz żonkiśiów masz taki fetysz?

Raczej żonaci lubią wolne. Ale wiesz co jest chyba najgorsze? Jak  ściągają na złą drogę porządne kobiety, a przy tym grają przed dziecmi idelanych ojców i mężów, a przed znajomymi  prawych ludzi, a pożądanej wygadują o tym jak to go żonka zdradziła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, kitt1 napisał:

Każdy wybiera co dla niego osiągalne. Przegrywy chcą ładną ale jedynie paszteta mogą mieć, pogodzić faktem real a pragnienia stan faktyczny.

Każdy znajduje na podobnym poziomie emocjonalnym, intelektualnym.  Więc uogólnienie nie ma sensu.

Trzeba się facetiwi podciągnąć gdy uważa, że marzenia nieosiągalne.

Uogólnienie nie ma sensu, a 2x piszesz "każdy". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, kitt1 napisał:

Pisałaś szukają zajęci żonaci to co mają wzięli innej opcji nie mają, braku laku innej nie ma.

Toteż o tym piszę, trzeba się facetowi podciągnąć póki wolny skoro twierdzi, że na marzenie go nie stać, a nie brać sobie taką co marzeń nie spełnia, a potem podrywać młode wolne kobiety gdy już żonaty i na swoim podwórku robić za porządnego który innych prostuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×