Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kafeteriańka

Basia Sas

Polecane posty

Co o niej sądzicie? Po tym rozstaniu z narzeczonym okazała się być bardziej odklejona niż wcześniej. Ma ogromne ego i często mówi szkodliwe rzeczy, jednocześnie twierdząc, że jest taką "comfort person".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cala jej osobowosc bazuje na aktualnych trendach 

Wydaje sie byc bardzo zakompleksiona ale pozuje na cool siostre z internetu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona już się przeprowadziła na stałe.do tego Włocha? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ją kiedyś lubiłam. Ale teraz to tak na siłę tworzy. Nie wiadomo po co pochwaliła się rozstaniem i hejt poleciał i teraz nie umie sobie to wszystko ogarnąć. 

Tak na stałe do Włoch jedzie. Rzuciła szkołę, życie itp. Kota bierze ze sobą, chociaż tyle. 

No a nóż ten facet sprawi że się ogarnie w sobie. 

Ale jest taka "leniwa "? Depresja? Skoro lubi dużo leżeć w łóżku? Nagrywa z łóżka.. co takiego robiła ze się tak zmęczyła ze musiała się położyć? 

No i ten nos. Inna twarz. Inna kobieta. Nie mogę się przyzwyczaić. Wcześniej wyglądała spoko. 

No i przytyłam to na plus. Tzn ze wcina i jest szczęśliwa. Tzn ze wcześniej nie jadła bo ją związek denerwował? Była za chuda źle wyglądała. Teraz wygląda normalnie. 

No oby jej się po szczęściło w tych Włoszech

 Musi nagrywać filmiki bo życie w euro drogie 😆 tak jak robi sama paznokcie bo drogie haha. Ciekawe co będzie robić tam we Włoszech? 

Ogólnie myślę że jak znowu schudnie bardzo to będzie widać że związek się nie udał🤔

Ale mimo wszystko powodzenia Basia 💪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×