Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
dzikalilijka

W jaki sposób mogę zarabiać online?

Polecane posty

Z powodu choroby nie jestem w stanie z domu wychodzić (no raz na tydzień lub dwa dam rade wyjść na 20 minut) szukam jakiejś pracy zdalnej ale jest bardzo ciężko mimo tego ze mam skończone studia. W jaki sposób można zarabiać online? Nawet się zastanawiałam aby cos tworzyć na tiktoku albo instagram ale pewnie aby cos tam zarobić musiały by minąć miesiące 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.12.2023 o 13:34, dzikalilijka napisał:

Z powodu choroby nie jestem w stanie z domu wychodzić (no raz na tydzień lub dwa dam rade wyjść na 20 minut) szukam jakiejś pracy zdalnej ale jest bardzo ciężko mimo tego ze mam skończone studia. W jaki sposób można zarabiać online? Nawet się zastanawiałam aby cos tworzyć na tiktoku albo instagram ale pewnie aby cos tam zarobić musiały by minąć miesiące 

Ja pracowałem online i wkrótce mam nową pracę online, jako spedytor , ale praca wymaga jakiegoś doświadczenia i taka łatwa nie jest.

Widziałem oferty pracy online jako handlowiec w fotowoltaice , ale to też raczej nie takie łatwe.

W pracy online to często , albo jako handlowiec albo jako jakaś obsługa klienta , może nauka języków , np na italki można  się ogłosić jeśli znasz jakieś języki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może też programowanie i robienie jakiś projektów dla firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×