Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Marzena7070

Diagnoza? Narcyz

Polecane posty

Jeśli ktoś obserwuje panią stylistkę to już wie o kim wątek.

Ja mam polubiony jej profil,by zobaczyć,co tam w modzie piszczy.

Ale odnoszę wrażenie,że z tym tematem narcyzów to panią stylistkę zaczyna bardzo ponosić. Jej zachowanie jest agresywne, uważam,że niesłusznie. Wczoraj np zaczęła wrzucać jakieś screeny komentarzy i na story hejtować panie komentujące,które moim zdaniem wyrażały swoje zdanie. Po prostu odmienne od zdania K.

Co sądzicie? Czy też uważacie,że komentujące panie to "narcyzki"? Bo dla mnie to nadużywanie tego określenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pani stylistka jest wybitnie męcząca jednostką. Ostatnio coś o jej komentarzu "modowym" napisali o pudelku, i tym samym przpomniało mi się o samozwańczej stylistce z "praktykami" w Londynie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bojkotuję ją odkąd pojechała po innej stylistce, że tamta stylistką nie jest tylko dlatego, że po prostu miała inny styl i upodobania 😛 A do tego straszna agresja się z niej wylewa, ewidentnie ma jakieś problemy ze sobą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest więcej wątków o tej zaburzonej stylistce ? Ona ciągle demaskuje narcyzów, a sama brzmi jak ktoś, kto ma ze sobą duży problem i przejawia zachowania narcystyczne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież ta baba jest chora na głowę... Kto normalny uważa, że matka innego dziecka z klasy Twojego dziecka kopiuje Twoje stylizacje z Zary, więc celowo zmienia szafę na droższe marki? Trzeba mieć jakąś obsesję... 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja poszłam na discord,ale tam też mało. Dla mnie to już jest jakaś obsesja z tymi narcyzami. To było okej,jak było tego mało,a teraz z samozwańczy stylistki(ogółem to każda nie jest samozwańcza , są papiery na bycie stylistką czy jak?) przeszła do bycia samozwańczym psychologiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Pani stylistka tak bluźniła na portale plotkarskie, a teraz w pudelku została ekspertem od mody? 

😆😆😆

 

Edytowano przez Hellena.De.Vil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne przemyślenia do Waszych. Za dużo agresji w stosunku do innych i obsesji, która przeradza się w manię, że wszyscy, którzy ośmielają się ją krytykować są narcyzami do zablokowania, a tylko ona ma rację. Ona jest zaburzona. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2024 o 08:22, tylkoczytam napisał:

O kim

O tobie n...k...

Tak zabolało, że aż wątek zgłosiłaś 🤮 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Kelsey napisał:

O tobie n...k...

Tak zabolało, że aż wątek zgłosiłaś 🤮 

Jaki watek? Nigdy nic nie zgłaszam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tymi ostatnimi storisami ? Nowa drama, czy to juz trwa jakis czas (nomad)? Tak dawno nie zagladalam do stylistki. Ostatnio jak bylam to byla drama z Laura. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drama trwa odkąd ta nomad wrzuciła posta o agresji do córki czy coś takiego.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×